RINKINYS PLAUKAMS: ŠAMPŪNAS + KONDICIONIERIUS

PRABANGUS RINKINYS PLAUKAMS

ŠAMPŪNAS + KONDICIONIERIUS

Kalbama, kad stebuklingų būdų, kurie priverstų temperatūrų kaitos, gyvenimo ritmo, nevykusių procedūrų nualintus plaukus beregint sužibėti gyvybingumu ir sveikata, nėra.

Siūlau nepasiduoti skepticizmui – sukurkite tikrą šventę savo plaukams – įteikite jiems dovaną: plaukų struktūrą atkuriantį, maitinantį, augimą skatinantį, apimtį didinantį, ypatingo blizgesio suteikiantį rinkinį.

Šampūnas:

2 v. šaukštai (su kaupu) ruginių miltų (skatina plaukų augimą, maitina, stiprina) – kvietiniai netinka, nes nuo jų plaukai sulimpa ir tampa sunkiai išplaunami bei iššukuojami, be to, turi nedaug jiems naudingų savybių

1 a. šaukštelis garstyčių miltelių (dirgina plaukų svogūnėlius, gerina kraujotaką, o tai skatina plaukų augimą)

1 a. šaukštelis sodos (šalina riebalų perteklių, padeda geriau išplauti lako, gelio ar kitų cheminių medžiagų likučius)

1 v. šaukštas alyvuogių, simondsijų (jojobos), avokadų ar kito neriebaus aliejaus (gydo nusilpusius ir pažeistus plaukus, maitina ir stiprina plaukų svogūnėlius)

3 – 5 lašai čiobrelių, rozmarinų, levandų ar kedrų eterinio aliejaus (gerina galvos odos kraujotaką, skatina plaukų augimą, padeda išsivaduoti nuo pleiskanų)

~ 150 ml vandens

Visas sudedamąsias dalis sumaišykite, po truputį supilkite drungną vandenį (jokiu būdu ne karštą, nes gauta masė taps lipni, sunkiai tepama bei išplaunama), gerai viską išsukite, kad gautųsi grietinės tirštumo konsistencija.

Šią priemonę galima pasidaryti iš vakaro ir laikyti kambario temperatūroje. Jei turite ilgus plaukus, produktų kiekį padvigubinkite.

Kondicionierius:

0,5 l mineralinio vandens

0,5 citrinos sulčių

1 a. šaukštelis augalinio glicerino (jei plaukai linkę riebaluotis, nedėkite)

Visus ingredientus suplakite buteliuke su purkštuku. Laikykite šaldytuve. Tokio kiekio užteks bent mėnesiui.

Naudojimas:

Plaukus perliekite drungnu vandeniu, šampūną tepkite per visą plaukų ilgį nuo šaknų iki galiukų, švelniai įmasažuokite į galvos odą, pagniaužykite 3 – 5 min. Išplaukite. Saugokite, kad nepatektų į akis. Atsargiai nusausinkite rankšluosčiu.

Kondicionieriumi išpurkškite plaukus, pakedenkite, stenkitės, kad nepatektų ant plaukų šaknų. Geriausia leisti išdžiūti natūraliai.

Ši priemonė idealiai tarnaus ir kaip plaukų apimtį didinanti, augimą skatinanti kaukė:  jei turite laiko, plaukus aptepkite košele ir gerai įmasažuokite, galvą uždenkite polietilenine kepuraite ar maišeliu, apsukite rankšluosčiu, palaikykite 30 minučių ar 1 valandą. Vėliau nuplaukite vandeniu ir papurkškite kondicionieriumi.

Jei jaučiate, kad oda lengvai kaista – nesijaudinkite, tai normali reakcija, bet jei ši priemonė pernelyg degina ar griaužia galvos odą, kitą kartą dėkite mažiau garstyčių miltelių, bet visai neatsisakykite, nes garstyčios ypač sėkmingai suaktyvina kraujotaką ir verčia kraują plūsti į plaukų folikulus. Žinoma, nenaudokite jų, jei galvos oda yra itin jautri, jei ant jos yra žaizdelių ar esate alergiška!

Mano pastebėjimai. Kažkada esu bandžiusi plaukus plauti taip pat gana veiksminga ruginės duonos ir vandens košele, bet čia aprašyta alternatyva kur kas priimtinesnė dėl pakankamai patogaus naudojimo: ją lengva paskirstyti, „įmuiluoti“, o vėliau ir švariai išplauti.

Kaip ir sodos priemonė, šis šampūnas ypatingai tausojantis plaukus – vonioje ar kriauklėje nerasite kone nei vieno išslinkusio plaukelio – man iki šiol didelė mįslė, kodėl po pirktinio šampūno naudojimo apverkiu gerą saują „pamestų“ plaukų, o po tokių natūralių priemonių – džiaugiuosi savo prigimtinės vietos nepalikusiais plaukais .

Šį rinkinį rekomenduoju kaip efektyviai plaukų slinkimą stabdančią, apimtį didinančią, neįtikėtinai prabangų žvilgesį suteikiančią priemonę. Tik nepamirškite jo naudoti reguliariai (gal tai taps palankiu sveikatai įpročiu) – tuomet garantuotai pastebėsite, jog plaukų slinkimo problemos neliko, jie pradėjo augti žymiai greičiau, tapo kur kas sveikesni ir teikiantys pasididžiavimo jausmą.

Pajuskite įkvėpimą eksperimentuodamos, „žaiskite“ su proporcijomis, keiskite sudedamąsias dalis į savo organizmui priimtinesnes, nepabijokite klysti, pasijuokti iš nepavykusių receptų, pasidžiaugti naujais naudingais atradimais bei nepamirškite savo potyriais pasidalinti su bendramintėmis .

Būkite gražios ir laimingos!

 

This entry was posted in Rinkinys plaukams: šampūnas+kondicionierius and tagged . Bookmark the permalink.

2 Responses to RINKINYS PLAUKAMS: ŠAMPŪNAS + KONDICIONIERIUS

  1. GRAŽI PATI says:

    Lina, mineralinį vandenį geriau naudoti negazuotą – taip sklandžiau veiks purškimo mechanizmas http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif.
    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  2. Lina says:

    Laba diena, dekui uz Jusu pasidalinimus ir labai idomia info. Pasitikslinimas. Mineralinis vanduo paprastas, negazuotas…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.