PENKI TIBETO PRATIMAI -jaunystės, sveikatos, energijos užtaisas
Jums kasdien prireiks tik keliolikos minučių, o džiaugtis galėsite subalansuota kūno energijos sistema , tirpstančiu svoriu, dingusiais skausmais, jau nekalbant apie pagerėjusį virškinimą, sustiprėjusį pilvo presą, sumažėjusia liemens apimtimi, išnykusiu celiulitu, pasitaisiusia laikysena, pagerėjusia atmintimi, rega, laikysena, dingusiu dvigubu pagurkliu, atsigavusiais plaukais – tiesiog grįžusia jaunyste.
Jei pratimai atrodo pernelyg sudėtingi, pradėkite nuo 3, 5 ar 7 kartų (svarbiausia išmokti taisyklingai ir kokybiškai juos atlikti, ypatingai atkreipkite dėmesį – lenkiant galvą į priekį stenkitės smakru pasiekti krūtinės ląstą, atlošiant galvą – pajuskite, kaip išsitempia veido oda), o pratimų skaičių didinkite palaipsniui – po du iki dvidešimt vieno per dieną. Kitaip sakant, vieną dieną kiekvieną pratimą atlikite penkis kartus, antrą dieną – septynis, po to – devynis ir taip toliau. Šios mankštos tikslas – dvidešimt vienas pratimas per dieną.
Mano pastebėjimai. Šimtaprocentinis efektyvumas !!! Kadangi šiuos pratimus atlieku virš dešimt metų kiekvieną rytą (nepamiršdama išgerti stiklinės vandens), galiu drąsiai teigti, kad visi aukščiau mano išvardinti teiginiai pasitvirtino. Žinoma, kad tai nėra labai objektyvu, mat nežinau, kaip atrodyčiau, jei šios mankštos nebūčiau dariusi, bet tikrų tikriausiai:
1 -pranyko celiulitas (vienintelis minusas, kad rezultatas nėra greitas – reikėjo laukti apie 2 mėnesius,
2 – svoris palaipsniui pradėjo mažėti, kūno stangrumas tapo akivaizdus,
3 – po mankštos dingsta įvairūs smulkūs negalavimai (galvos, nugaros skausmas, prasidėjusi sloga, diegliai),
4 – gauni energijos ir geros nuotaikos užtaisą.
Dabar net neįsivaizduoju savo dienos pradžios be šios fantastiškos mankštos. Be abejo, pratimai Jums turi patikti ir juos atlikti privalote tikėdami tuo, ką darote ir ko siekiate, priešingu atveju jie nebus efektyvūs – organizmas priima tik pozityvią energiją.
Kadangi toliau aprašysiu daugiau naudingų pratimų bei mankštų, tad bus galima išsirinkti sau priimtiniausią ir labiausiai patinkantį krūvį.
Būkite jaunos ir gražios!
Sveiki, ar yra skirtumas, kuriuo paros metu šie pratimai būtų atliekami? Esu siaubinga miegalė, todėl rytais man tai misija neįmanoma. tik vakarais 🙂
Anonymous, pirmiausia norėčiau Jus patikinti, jog būtent šie pratimai ir padeda “atsibusti”, nes suteikia be galo daug energijos ir žvalumo, suaktyvina visą kraujotaką, pagerėja raumenų tonusas, laikysena bei nuotaika. Patarčiau bent kelis rytus prisiversti ir pajustį jų poveikį.
Visgi, jei tai daryti Jums kančia, atlikite juos bet kuriuo metu, išskyrus vėlų vakarą prieš pat miegą, nes, užplūdus energijai, garantuotai bus sunku užmigti .
Linkiu sėkmės .
Sveiki, esu skaičiusi, kad tą 21 pakartojimą galima išdalinti i tris dalis po 7 dienoje. Ryte 7, per pietus 7, vakare 7. Ar tai yra teisybė?
Sveika, Aušra, o koks tikslas tokio išdalinimo?
Jei per sunku pradžioje pratimus atlikti, geriau pradėti nuo mažiau: vieną savaitę po ~7, kitą – po 9 ir t.t. kol pajėgsite atlikti visus 21 kartus. Nes būtent toks pilnas krūvis ir duoda minėtus rezultatus.
Apie skaidymą į tris dalis po 7 kartus nesu girdėjusi.
Bet kokiu atveju turėtume jausti pasitenkinimą ir matyti pratimų naudą, tuomet ateis ir pagerėjimas, todėl linkiu pabandyti pasiekti pilną krūvį arba rinktis kitokią mankštą .
Sėkmės ir geros savijautos
Adele, nežinau ar nuvilsiu, ar pradžiuginsiu, bet tikrai nesumažėja – atvirkščiai – kone visuose pratimuose nemažas krūvis tenka krūtinės raumenims, todėl garantuotai jos tampa tik stangresnės, tuo pačiu, vizualiai – didesnės .
Norėjau paklausti ar darant šiuos pratimus sumažėja krūtinė? Ir
Elena, nuoširdžiai sveikinu pradėjus šiuos nepaprastus pratimus .
Reikia suktis tik į vieną pusę.
Linkiu kuo geriausios sėkmės ir puikių potyrių .
Laba diena,
pradėjau nuo šiandien daryt šiuos pratimus. Turiu klausimą: pirmam pratime, kai sukasi aplink sav ašį lėtai- ar reikia tik į vieną pusę suktis, ar kažkiek į vieną, poto į kitą? Ačiū
Raimonda, be jokios abejonės garantuotai gerėja raumenų tonusas, taisosi laikysena – jau po pirmos pratimų “dozės” pajusite riestesnį užpakaliuką, atpalaiduotą raumenyną, užplūdusią energiją, puikesnę nuotaiką; po mėnesio kito – nykstantį celiulitą, grakštesnę figūrą.
Pasikartosiu, norėdamos pasiekti kuo geresnių rezultatų, nereikia pamiršti griežtesnio režimo: kokybiško miego, saikingos mitybos (valgykite tiek, kiek sugebate per dieną išdeginti kalorijų) bei nors minimalaus fizinio krūvio: nesinaudokite liftu (bent jau lipdamos žemyn), naudodamosi viešuoju transportu bent vieną sustojimą “sutaupykite” ir paėjėkite pėstute), įsigykite augintinį ir kuo ilgiau pasivaikščiokite gryname lauke ir t.t.
Dėl kuprytės nieko negaliu atsakyti, nes nežinau, ar tai įgimtas, ar įgytas stuburo iškrypimas, ar tiesiog blogos laikysenos bėda. Bet kokiu atveju, manau, Tibeto pratimai nepamaišys, bet dėl šventos ramybės rekomenduočiau pasikonsultuoti su ortopedu ar savo šeimos gydytoju.
Linkiu kuo geriausios sėkmės .
Ar darant šiuos pratimus lieknėja ir gražėja figūra? Ir ar darant tibeto pratimus įmanoma panaikinti kuprą?
Giedre, aš asmeniškai mitybos nekeičiau. Kaip jau esu rašiusi kitame straipsnyje http://www.grazipati.lt/rauksles-draugauti-ar-atsikratyti/, niekada jokių dietų nesilaikiau ir nesiruošiu laikytis (ir jokiu būdu neišgeriu 2 l vandens per parą – mano giliu įsitikinimu organizmas pats duoda žinoti, ko, kada ir kiek jam reikia). Be to, mano mitybos principas: kiek suvalgai – tiek kalorijų turi išdeginti.
Kas liečia Tibeto pratimus, rekomenduočiau ryte tik atsikėlus išgerti stiklinę drungno vandens (galima paskanint trupučiu citrinos sulčių ar šlakeliu medaus) – atliekant mankštą, toks nedidelis kiekis vandenėlio be jokio streso truputį pravalo žarnyną, atsikratoma šlakų bei toksinų, nevargina vidurių užkietėjimas. Dar daugiau apie Tibeto pratimų naudą, tikriausiai, jau pasiskaitėte straipsnio pradžioje – “pasirašau” po kiekvienu teiginiu, kadangi juos darau jau gerokai daugiau nei 10 metų.
Linkiu ir Jums susidraugauti su šia nuostabia organizmo jauninimo procedūra .
Norėjau paklausti, ar jau pradėjus daryti šiuos pratimus, reikia keisti mitybą?
Virginija, vandenuką gerkite tik prieš mankštą, nes tada jis gerai išplauna visą virškinimo traktą, tonizuoja skrandį – taip ląstelės, kurios sudaro mūsų kūną, gauna savo vandens dalį, būtiną normaliam maistinių medžiagų įsisavinimui, metabolizmui, o taip pat padeda šalinimo organams pašalinti sukauptas atliekas .
o kaip būtų teisingiau – atsikėlus pirma išgerti vandens stiklinę ir po to daryti pratimus, ar pirma padaryti pratimus, o pakui gerti vandenuką? nes galvoju, gal kažkaip negerai kliunksinčiu skranduku mankštintis?
Rita, linkiu sėkmės ir visiško pozityvo, pajutus pirmuosius puikius rezultatus .
nieko nelaukus pradesiu siuos pratimus,aciu uz gerus pasiulymus
Apie juos girdejau labai daug geru atsiliepimu. Tiktai geru. Seniai ruosiausi pradet. Siandien pagaliau padariau. Na energijos antpludis jau po pirmo karto.
Regina, labai už Jus džiaugiuosi. Tik nesustokite pusiaukelėje 🙂
Linkiu sulaukti ir kitų puikių rezultatų 🙂
Pratimus darau metus. Nesu praleidusi daugiau nei 3 kartų iš eilės. Savijauta iš tiesų pagerėja, energijos padaugėja, bet jokio teigiamo poveikio svorio ar apimčių mažėjimui, kūno stangrėjimui ar celiulito išnykimui nepajutau. Man šie pratimai labiau padeda “dvasiniam”, o ne fiziniam būviui pagerinti.
Dar vienas pastebėjimas – nuo ankstyvo pavasario iki rudens pratimus stengiuosi daryti lauke. Tikrai pajunti daug daugiau ir prisipildai teigiamų “dalykų”, kai basomis lieti šaltą rasotą žolę, kai į akis šviečia pirmieji tekančios saulės spinduliai. Pamėginkit. Vien tik tų pojūčių prisiminimas kelia iš lovos penktą ryto ir nuteikia puikiai dienai.
Siga, tikriausiai šių pratimų poveikis labai individualus. Žinoma per 10 min. trunkančią mankštą svorio neatsikratysi, bet man po antro vaikelio gimimo būtent šie pratimai “surinko” ir “sustatė” viską į vietas :). Kūnas tikrai tapo stipresnis, dingo celiulito užuomazgos, pilvukas, užpakaliukas, rankos, kojos – žymiai stangresni jau po kelių mėnesių (juo labiau, kad kita fizine veikla nebuvo laiko užsiimti).
Dabar savo ryto ir aš neįsivaizduoju be stiklinės vandens ir Tibeto pratimų jau daugiau nei 10 metų (jau rašiau apie tai) ir tikrų tikriausiai gerina bendrą savijautą (net menki negalaviamai – sloga, galvos, sanarių ar kiti skausmai po mankštos kažkur dingsta, o geros nuotaikos, energijos užtaisas lieka visai dienai.
Labai linkiu visiems pabandyti ir įsitikinti 🙂
Tibeto pratimai yra Topas Nr.1. Darau juos jau kelis metus ir nesiruosiu sustoti, patariu ir kitoms – kunas keiciasi i labai gera puse.
Tą patį galiu passakyti ir apie save :). Sėkmės.