PĖDŲ IR NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

PĖDŲ IR NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

PĖDŲ IR NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

3 BŪDAI – 100 % GARANTIJA

Nesiplėsiu apie šios bjaurios ir sunkiai išgydomos ligos atsiradimo priežastis ir simptomus – kas susidūrėte, garantuotai perskaitėte gausybę literatūros, išbandėte begalę medicininių preparatų ir išleidote krūvas pinigų, o rezultatas nuvylė.

Todėl kaip visada į pagalbą pasitelkiame puikius liaudiškus, paprastus, pigius būdus, kurie padės išsaugoti sveikatą (žinia, grybeliui gydyti skirtos ar rekomenduotos medicininės priemonės turi itin daug šalutinių simptomų, kenkiančių žmogaus organizmui), sutaupys ne tik daug nervų, bet, be jokios abejonės, ir pinigų.

Priminsiu, kad geresnių ir greitesnių rezultatų pasieksite, jei nagų grybelį pradėsite gydyti iškart, kai tik pastebėsite pirmuosius ligos požymius, priešingu atveju infekcija gali išplisti ir ją įveikti bus tik sunkiau, o gydymo procesas užtruks ilgiau.

Taigi, efektyviausi grybelio gydymo būdai.

I BŪDAS

10 ml 70% acto esencija (dar vadinama ledine acto rūgštimi)

10 ml 5% jodo tirpalas

Actą ir jodą supilkite ir gerai suplakite patogiame naudoti stikliniame indelyje, geriausia tamsiame. Ausų krapštuką suvilgykite mišinyje ir labai kruopščiai aptepkite grybelio pažeistas vietas 2-3 kartus per parą.

Idealiausia būtų prieš tokio mišinio naudojimą „paruošti“ nagą: kiek įmanoma trumpiau apkirpti, o stambiagrūde dilde nušlifuoti visą jo paviršių. Dar patogesnis tokios priemonės naudojimas būtų ją perpylus į tuščią ir gerai išplautą nagų lako buteliuką ir tepant nagą teptuku.

Šio I-ojo būdo mišinys yra pakankamai agresyvus, todėl jei ruošiatės jį naudoti ir grybelio pažeistai odai (pėdoms, tarpupirščiams) gydyti:

– atskieskite virintu atvėsintu vandeniu santykiu 1:1, tada gerai įtrinkite problemines vietas, leiskite nudžiūti;

– arba sumaišykite su bet kokiu kremu (kojų, rankų, po skutimosi) santykiu 1:1 ir tepkite pažeistą odą – toks tepaliukas turės ilgesnį poveikį.

Teisybės dėlei reikėtų paminėti, jog šios priemonės naudojimas nudažo nagą nelabai patrauklia spalva, tad labiausiai tinka kojų nagų pažeidimams gydyti (kadangi prasidėjo šaltasis metų periodas, pats metas iki vasaros paruošti pėdutes atostogoms). Rankų nagų gydymui (be abejo, tinka ir kojų) pereisime prie kito, neteplaus, bet ne ką prastesnio būdo.

II BŪDAS

50 ml 3% vandenilio peroksido

2l šilto vandens

1 ar daugiau (priklausomai, kiek nagučių gydysite) guminis antpirštis

Pirmiausia kojas 20 min. pamirkome peroksido ir vandens vonelėje. Nusausiname (naudokite tik baltus arba nebenaudojamus rankšluosčius, nes peroksidas palieka baltas dėmes).

Jei visai neturite laiko ar tingite, vietoje kojų mirkymo naudokite vandenilio peroksido tirpalą: sumaišykite 3%vandenilio peroksidą lygiomis dalimis su vandeniu (1:1), supilkite į buteliuką su purkštuku ir gerai apipurkškite pėdas, tarpupirščius bei pirštus, užsidėkite baltas arba nebenaudojamas kojines (nes po sąlyčio su peroksidu atsiras dėmės; taip pat saugokitės, kad skysčio neužtikštų ant drabužių ar baldų) ir užsiimkite savais reikalais bent 20 min.

Vėliau vatos sluoksnį (ar kelis – priklausomai, kiek nagučių gydysite) išmirkome 3% vandenilio perokside, kruopščiai apvyniojame nagą ir piršto galą, užmauname guminį antpirštį ir paliekame nakčiai.

Šis būdas gerokai brangesnis (žinoma, sąlyginai, lyginant su šiuolaikinės medicinos siūlomais vaistais ar lazerinėmis procedūromis), bet puiki alternatyva I-ajam „tepliam“ būdui.

III BŪDAS

Deguto muilas (dar geriau, jei gausite rankų darbo deguto muilo su arbatmedžio aliejumi) ~140 g

~ 140 ml vandens

3 v. šaukštai joduotos druskos

3 v. šaukštai sodos

Muilą sutarkuokite burokine ar smulkesne tarka, užpilkite verdančiu vandeniu ir maišykite tol, kol muilas ištirps ir pasidarys vienalytė masė (galutiniame variante turi gautis grietinės konsistencijos, jei gavosi per tiršta, įpilkite dar vandens), į dar šiltą masę suberkite druską, maišykite kol ištirps. Kai masė atvės, supilkite sodą ir dar kartą gerai išsukite. Viską supilkite į patogų naudoti indą. Kiekvienai nakčiai šia pasta aptepkite problemines vietas, uždėkite polietileninį maišelį, ant viršaus kojines ar pirštines. Jei turite tik vieną probleminį nagutį, tiesiog aptepkite jį bei apriškite pirštą steriliu tvarsčiu.

Visų šių procedūrų kursas nuo 2 savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus imuniteto, ligos užleistumo, eigos bei kantrybės apsisprendus ją išgyvendinti liaudiškomis priemonėmis (nors, kiek domėjausi, brangiausi medikamentai dažnai grybelio net ir neįveikia).

Dar keli patarimai, pagreitinsiantys grybelio gydymą:

  • sušlapinkite kojines (arba pirštines) acte (galima ir paprastame 9%), išdžiovinkite ir užsimaukite kiekvieną naktį – acto garai dar labiau suaktyvins naudojamos liaudiškos priemonės veiklą.
  • norėčiau paminėti ir šios nemalonios ligos priešus – arbatmedžio, raudonėlių, levandų, pušų eterinius aliejus, turinčius itin stiprią antiseptinę galią. Tad gijimo procesą pagreitintų ir nagelių patepimas šiais kvapniais gamtos produktais tarpuose tarp aukščiau aprašytų būdų naudojimo (pvz. dienos metu).
  • kadangi nagų grybelis linkęs atsinaujinti, vos tik pastebėjus pirmuosius simptomus, paraudimą ar niežėjimą, nedelsiant pasidarykite acto arba vandenilio peroksido ir kremo tepaliuką:

1 v. šaukštas bet kokio kremo

1 a. šaukštelis 9% acto arba 3% vandenilio peroksido

Abu ingredientus gerai sumaišykite ir įtrinkite problemines vietas. Procedūrą kartokite bent savaitę ryte ir vakare.

SVARBU: jei jau ant odos ir nagų atsirado grybelis, būtinai stiprinkite imunitetą, nepamirškite asmens higienos bei aplinkos dezinfekcijos priemonių!

Kokie efektyvūs bebūtų minėti būdai, vis dėlto nereikia tikėtis, kad nagų grybelį išnaikinsite pernakt… Kaip jau rašiau, tai ilgas ir nuoseklumo reikalaujantis procesas – gydymo metu pradeda augti naujas nagas, išstumdamas ir pašalindamas senąją, sergančią raginę plokštelę, o tai užtruks nuo kelių mėnesių iki pusės metų (žinoma, pėdų problemas išspręsite kur kas greičiau).

Tačiau už kantrybę Jums bus dosniai atsilyginta – turėsite galimybę stebėti naujo, švaraus, sveiko nago augimą bei neįtikėtiną džiaugsmą pagaliau atsikratyti net XXI amžiuje sunkiai įveikiamos ligos.

Būkite kantrūs ir sveiki!

This entry was posted in Pėdų ir nagų grybelio gydymas and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

47 Responses to PĖDŲ IR NAGŲ GRYBELIO GYDYMAS

  1. Lukas says:

    Atejau cia pasidalinti savo patirtimi, gal kitiems irgi pasitarnaus ir nereiks tiek pastangu bei islaidu kaip man. Su koju nagu grybeliu kovojau 5-7 metus. Turejau po 2 pazeistus nagus ant abieju koju (didieji ir mazieji pirstai). Kad tai grybas patvirtino gydytojai po tyrimo. Keleta metu isbandinejau ivairiausius vaistinese parduodamus reklamuotus ir nereklamuotus tepalus, lakus, saziningai sveisdavau, tepdavau – jokio apciuopiamo rezultato. Galiausiai privacioje klinikoje – 10 lazerio sesiju bei vaistu gerimas lygiagreciai. Ir isgyde tik vienos kojos nagus… Kitos lyg ir buvo pradeje ataugineti, bet, matyt, nepakako tokio gydymo, taciau isleisti lazeriui dar 1000 EUR nebenorejau. Galiausiai, praktiskai neturedamas dideliu vilciu, nusprendziau imtis maistinio acto ir negalejau patiketi savo akimis – jis veike. Po pirmuju savaiciu pradejau matyti leta leta atauginejima. Tiek pinigu iki tol isleidau, o suveike beveik nieko nekainuojantis budas… Per ~2men pilnai nuo pat saknu ataugo mazasis nagas. Jis buvo seniausiai apsikretes ir pilnai pazeistas storas nagas. Didysis ataugo per ~5men. Acto procedura tokia: ryte ir vakare po 15-30min mirkydavau pedas acto ir vandens vonelej (actas skiestas 1:2 santykiu). Isbandziau ir tinka bet kuris iprastinis maistinis actas: obuoliu, vynuogiu, acto rugstis ir t.t. Po to, kad nereiktu sedet imerkus koja, nusipirkau silikoninius antpirscius ir tiesiog uzmaudavau su suvilgyta vata ant pazeistu nagu tam paciam laikui. Tiesa, pirmaja gydymo savaite visai nakciai uzklijuodavau acte imirkusi pleistra, tuomet pazeistos nago vietos atsoko ir buvo galima jas nukirpt/nudildint. Gal ir nebutina, bet taip dariau as, nes nenorejau matyt pazeisto nago:) Mazaji pasalinau iki pat saknu. Didziajam nudildinau viena pazeista sona kampu iki pat saknies, bet kitas sonas buvo geras tad liko.

    Beje, naudojant bet kuri gydymo metoda pazeista nago vieta turi pilnai nuaugti, pazeista vieta nepagydoma. Todel gydymo procedura bet kokiu atveja – leta ir priklausoma nuo nagu augimo greicio. Tad reikia nusiteikti buti kantriems. O maistinis ir dar skiestas actas gerai, nes negrauzia net ir pamirkius ilgiau (nebent zaizdele butu).

  2. Dana says:

    Laba diena. Bandau antrąjį būdą kojų dviems nagams gydyti. Ar galima būdus keisti, pvz., antras būdas dvi savaites, trečias būdas kitas dvi savaites ir taip toliau.
    Ačiū, kad dalinatės tokias praktiškais ir patikimais metodais grožiui ir sveikatai!

    • GRAŽI PATI says:

      Dana, paprastai nurodyti būdai kaitaliojami, jei vienas iš jų neduoda reikiamo rezultato. Bet jeigu Jūs turite nurodytas sudedamąsias dalis po ranka, kodėl gi nepabandžius, juo labiau, kad šios priemonės nėra agresyvios ir pavojingos sveikatai.
      Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

  3. inga says:

    isbandziau daug vaistu is vaistiniu niekas nepadejo.Kovoju su sia liga apie 10 metu .Siuo metu gydausi pacios sugalvotu metodu ir jau matau sioki toki pagerejima.

  4. GRAŽI PATI says:

    Eva, nuo nagų lako grybeliu neįmanoma užsikrėsti, nebent darėtės pedikiūrą/manikiūrą salone, nesilaikančiame elementarių higienos reikalavimų.
    Be to, pageltę nagučiai dar nereiškia ligos. Tokią spalvą jie gali įgauti tiesiog nuo ryškesnio arba nelabai kokybiško nagų lako. Taip pat tai gali rodyti kai kurių ligų, kaip antai, skydliaukės, plaučių ligų, diabeto ir kt. pradžią.

    Nagų grybelio esminis požymis – nelygus, grublėtas, pilkšvai gelsvas, atšokęs, pernelyg suplonėjęs arba, atvirkščiai, sustorėjęs bepradedantis deformuotis nagas. Tad labai gali būti, jog be reikalo baiminatės.

    Ramybės bei geros savijautos dėlei, galite profilaktiškai imtis prevencinių priemonių užkirsti kelią šiai nemaloniai ligai ir pasidaryti aukščiau aprašytą tepaliuką iš 1 v. šaukšto bet kokio kremo ir 1 a. šaukštelio 9% acto arba 3% vandenilio peroksido. Jis taip pat ir pabalins nagučius.
    Arba visada galima apsilankyti gydymo įstaigoje ir išgirsti profesionalo patarimus http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif.

    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  5. Eva says:

    Man tik šiandiena pageltonavo 3 piršto nagučiai ,tai nuo ko gali užsikrėsti gal nuo nagų lako?

  6. GRAŽI PATI says:

    Kristina, tikrai taip – 3 proc. vandenilio peroksidas perkamas vaistinėse arba kitose prekybos vietose, kaip antai, didžiosiose Maxima, Norfa, Rimi parduotuvėse – higienos prekių skyriuose.
    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  7. Kristina says:

    Sveiki, ar tinka vandenilio peroksidas iš vaistinės ?

  8. GRAŽI PATI says:

    Terese, pats paprasčiausias ir greičiausias būdas yra tiesiog sumaišyti savo mėgstamą kremą (drėkinantį, maitinantį arba tiesiog skirtą rankų ar pėdų priežiūrai) su vandenilio peroksidu. Santykis 1 a.šaukštelis kremo : 0,5 a. šaukštelio 3 proc. vandenilio peroksido (arba naudokite procentaliai didesnį kiekį).
    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  9. Teresė says:

    Sveiki, gal galite patarti, kokį natūralų kojų kremą būtų galima pasigaminti, kurį būtų galima maišyti su vandenilio peroksidu?

  10. GRAŽI PATI says:

    Edita, jei atšoko ligoto nagučio nagas – viskas gerai – gydymo metu pradeda augti naujas nagas, išstumdamas ir pašalindamas senąją, sergančią raginę plokštelę.
    Tad linkiu kantrybės tęsiant gydymą bei gerų rezultatų http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  11. Edita says:

    Sveiki, II būdas veikė gerai, bet po stipraus streso atšoko pusė mažojo piršto nago. Ar reikėtų daryti kažką papildomai?

  12. GRAŽI PATI says:

    Edita, be jokios abejonės galima naudoti ir vien tik tirpalą, bet visas gydymo procesas užtruks ilgiau.
    Visgi siūlyčiau nevengti 3% vandenilio peroksido ir vatos kompresiukų. O jei oda netoleruoja ar labai jau tingisi, pasidarykite bent jau šiame straipsnyje aprašytą naminį tepalą iš 1 v. šaukšto bet kokio kremo ir 1 a. šaukštelio 9% acto arba 3% vandenilio peroksido – gaminimas užtruks vos minutėlę, o naudojimas labai paprastas: įtrinkite problemines vietas, o procedūrą kartokite bent savaitę ryte ir vakare. Tik jei rinksitės vandenilio peroksidą, nepamirškite apsimauti baltų jau nenaudojamų kojinių, nes peroksidas negrįžtamai paliks baltas dėmes audinyje.
    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

  13. Edita says:

    Jeigu naudojant 2 būdą apipurkšti pėdas vandenilio tirpalu ir iškart vatos, antpirštį ir kojines?

  14. GRAŽI PATI says:

    Renaldai, Simai ir kitais vardais pasirašinėjantis ir internetines svetaines teršiantis žmogau (IP: 217.17.81.36, data-81-36.cgates.lt)- turėtų būti gėda.

  15. Renaldas says:

    Sveiki, Kaip tvarkytis su gribeliu kirkšnyse?
    Dekui!

  16. Gabija says:

    Koks peroksido ir vandens santykis 2 budo vonelei?

    • GRAŽI PATI says:

      Gabija, kaip ir parasyta- 50 ml vandenilio peroksido ir 2l vandens. Linkiu sekmes :).

      • as says:

        Sveiki.. bet 3% nera stiprus, o vieno lasinti ant nago negalima? gal duotu greitesni poveiki. Su vandeniu atskiesto jau ten nieko nelieka. aciu uz patarima

  17. GRAŽI PATI says:

    Sveika, Žydrone. Taip kiekvieną vakarą. Jei labai jau neturite laiko mirkyti ar apipurkšti pažeistų vietų tirpalu, tuomet bent jau kruopščiai gydykitės įvyniojimais.
    Visų šių procedūrų kursas nuo 2 savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus imuniteto, ligos užleistumo, eigos bei kantrybės apsisprendus ją išgyvendinti.
    Linkiu kuo geriausios sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif

  18. Zydrone says:

    Sveiki. O pagal 2buda viska daryti kiekviena vakara?

  19. GRAŽI PATI says:

    Simai, tikriausiai neperskaitėte visko iki galo: II-asis būdas turi porą etapų.

    1. Pirmiausia kojas 20 min. pamirkome peroksido ir vandens vonelėje arba vandenilio peroksido ir vandens tirpalu (1:1) apipurkškiame pėdas.

    2. Vėliau vatos sluoksnį (ar kelis – priklausomai, kiek nagučių gydysite) išmirkome 3% vandenilio perokside, kruopščiai apvyniojame nagą ir piršto galą, užmauname guminį antpirštį ir paliekame nakčiai.

    Linkiu kantrybės ir sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  20. Simas says:

    kažkokias pievas rašote. 50 ml 3% v. peroksido atskiedus 2l vandens, gauname 0,07% koncentraciją. Nuo tokio tirpalo ne tik niekas nepabals, bet apskritai nieko nebus. Gal tada papūskite ir praeis.

  21. GRAŽI PATI says:

    Edita, džiugu, kad sveikstate. Dėl gydymo pratęsimo reikėtų spręsti pačiai. III-iasis būdas pats “švelniausias”, tad jei nejaučiate diskomforto, dar kurį laiką jį tęskite – bent dar 3 savaites – geriau ilgiau, bet garantuotai, nei vėliau vėl sulaukti atsinaujinusios bjaurios ligos http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif.
    Jei jau toks “tepliojimasis” vis dėlto įgriso, naudokite arbatmedžio aliejų arba labai lengvai pasidarykite aukščiau aprašytą priemonę iš bet kokio kremo ir vandenilio peroksido – ji išties puikiai stiprina, balina nagus, kartu tai puiki prevencija grybelio atsiradimui ar atsinaujinimui.
    Linkiu kuo geriausios sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  22. Edita says:

    Sveiki, naudoju trečią būdą 5 savaites nagai pradėjo greičiau augti, būklė žymiai pagerėjo, gal likti su arbatmedžio aliejumi kelis kartus dienoje? Ar tęsti?

  23. Liepa says:

    labas vakaras.dar karta labai aciu uz atsakyma ir patarimus.jo,reikes kazka bandyti”miksuoti”.dar tik pati pradzia,bet matau jau,kad grybelis atsinaujina,tai noriu kuo greiciau uzkirsti kelia.jeigu rasiu kazka veiksminga,tai butinai pasidalinsiu.sekmes Jusu darbuose!http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

  24. GRAŽI PATI says:

    Liepa, gal Jūs esate alergiška peroksidui?
    Aš pati gana dažnai profilaktiškai ištepu rankas ir nagus ūkiško muilo ir 3 % vandenilio peroksido mišiniu, užsidedu gumines pirštines bent 20-30 min., kad sustiprinčiau ir pabalinčiau nagučius, tad koncentratas būna taip pat gana stiprus, bet jokio skausmo, perštėjimo ar kito diskomforto visai nejaučiu. Tad gal šis būdas ne “jūsiškis”?
    Atlikite odos jautrumo testą ir iš visų aukščiau aprašytų būdų ingredientų pabandykite “pamiksuoti” ir susikurti saugų “saviškį” priimtiną ir greičiausiai veiksmingą būdą.
    Jei pasiseks, kviečiu vėliau pasidalinti savo atradimu ir potyriu http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif.
    Linkiu kuo geriausios sėkmėshttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  25. Liepa says:

    Labas rytas.vakar dariau pagal antra gydymo nuo grybelio buda ranku nagams.vakare atsigulus negalejau net pusvalandzio isbuti.kazkoks skausmas ir degimas ejo per visa ranka.aisku,numeciau viska,bet dar ryte jauciu jautruma pirsto gale.
    Gal ka galetumete patarti,gal kazka netaip darau.Aciu labai .Busiu dekinga.http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif

  26. GRAŽI PATI says:

    Edita, sunku atsakyti į Jūsų klausimą (esu rašiusi, jog mano straipsniai tik informaciniai – patariamieji), juolab, kad nežinau, kurį gydymo būdą pasirinkote. Nors visi aprašytieji – pakankamai saugūs, šiuo atveju patarčiau atsižvelgti į savo pojūčius.
    Šiaip nagutis ir turėtų šviesėti, įgauti sveiką spalvą. Jei nejaučiate jokių nemalonių ar skausmingų simptomų, tęskite gydymą toliau.
    Kaip jau rašiau aukščiau straipsnyje, jei nagas yra stipriai pažeistas grybelio, tenka apsišarvuoti kantrybe ir nusiteikti ilgam gydymui – net iki tol, kol naujas sveikas nagelis išstums senąjį.
    Linkiu kuo geriausios sėkmės ir kviečiu vėliau pasidalinti su skaitytojais savarankiško gydymo eiga ir savo nuomone apie jo veiksmingumą http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

  27. Edita says:

    Sveiki, pradėjo balti visas nagas. Ar ir toliau tepti?

  28. GRAŽI PATI says:

    Edita, paprasčiausias ir pigiausias būdas dezinfekuoti žirkles – jas tiesiog nupilti verdančiu vandeniu ar net keletą minučių pavirinti puode.
    Didelius paviršius dezinfekuoti sudėtingiau. Įsigykite pirktines tam skirtas priemones arba pasigaminkite natūralią: sumaišykite actą ir vandenį lygiomis dalimis, mišiniu išplaukite norimus paviršius,
    Tik visada įsitikinkite, kad tiek naminės, tiek pirktinės dezinfekcinės priemonės nepažeis valomų paviršių.
    Patarimas: kol gydotės pėdų ar nagų grybelį nešioti kojinaites ar šlepetes, kurios žymiai paprasčiau prižiūrimos ir dezinfekuojamos.
    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  29. Edita says:

    Sveiki, gal patartumėt, kaip dezinfekuoti žirkles, vonia, kriauklę, patalpų grindis? Ačiū

  30. GRAŽI PATI says:

    Edita, aš pati, kaip vilnietė, degutinį muilą perku Vilkpėdės parduotuvių bazėje (Vilkpėdės g. 8, Vilnius). Nebepamenu parduotuvės pavadinimo, bet manau, kad kiekvienoje kosmetikos pardutuvėje (o jų ten bent kelios) garantuotai šio produkto yra. Yra kelios rūšys tokio rusiško muilo pavadinimu “Дегтярное мыло” ir, manau, jokio skirtumo, kurį pasirinksite.

    Taip pat galima degutinio muilo atsisiųsti internetu, tiesiog Google paieškos sistemoje įveskite: “degutinis (deguto) muilas kur pirkti” ir gausite begale pasiūlymų, pvz. pirkti efarmoje, švaros prekėse ir kt.

    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  31. Edita says:

    Sveiki, gal žinote, kur gauti deguto muilo?

  32. Mikas says:

    aciu labai uz patarimus.reikes pasinaudoti ir tada toliau ziuresiu ka daryti.aciuhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif

  33. GRAŽI PATI says:

    Mikai, pirmiausia atlikite odos jautrumo testą deguto muilui bei sodai – gal esate šiems produktams alergiškas.
    Pamuiluokite vienos rankos vidinę riešo pusę deguto muilu, kitos rankos – odos lopinėlį sudrėkinkite vandeniu ir patrinkite soda – stebėkite reakciją mažiausiai valandą.
    Jei neatsirado odos paraudimo ar bėrimo, reiškia viskas gerai. Tada teks apsišarvuoti kantrybe, pakentėti bei tęsti procedūrą kaip ir nurodyta straipsnyje – KASDIEN mažiausia 2 savaites. Patarimas: po procedūros švariai nuplovus pastą, patepkite kojas kremu (jei neturite jokio drėkinančio ar maitinančio, galima ir “po skutimosi”) – jis suminkštins odą, todėl niežulys turėtų nebevarginti http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif.
    Jei visgi jaučiate itin didelį diskomfortą, rinkitės kitą liaudišką būdą – visi trys realiai gydo ir padeda, o ir nekainuoja itin daug http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif.
    Linkiu kuo geriausios sėkmės ir sveikatos http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  34. Mikas says:

    Pasiruosiau tepala nuo grybelio pagal trecia buda.parasyta,kad proceduru kursas nuo 2 savaiciu iki keliu menesiu.tai dabar kiekviena diena ir daryti ta procedura ar reikia daryti pertrauka?man po triju kartu pradejo niezteti koju oda.

  35. GRAŽI PATI says:

    Virga, ačiū už pastabą http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif.

    Straipsnyje yra nurodyta, jog svarbu nepamiršti asmens higienos bei pasirūpinti aplinkos dezinfekcijos priemonėmis, t.y. reikia dezinfekuoti ne tik batus, bet ir kojines, pėdkelnes. Jei nežinote kaip, štai patarimas:

    -iš pradžių batus gerai išdžiovinkite vėjuotoje arba saulėtoje vietoje;

    -pasidarykite tirpalą iš 70% acto esencijos ir vandens (santykiu 1:1), sudrėkinkite vatos gniužulėlį ir gerai ištepkite bato vidų (nepamirškite vienkartinių pirštinių) arba supilkite tirpalą į buteliuką su purkštuku ir išpurkškite bato vidų. Vėliau batus įdėkite į polietileno maišelį, užriškite maišelį ir palikite dviem – trims paroms, po to išdžiovinkite ir išvėdinkite. Šitaip apdoroti batus reikia per visą gydymosi laikotarpį vieną kartą per mėnesį.

    -baltas medvilnines kojines, pėdkelnes galima išskalbti 90 laipsnių temperatūroje, visas kitas – geriausia išmesti arba bandyti pamirkyti tokiame pačiame acto esencijos ir vandens tirpale, vėliau išskalbti ir išdžiovinti.

    Linkiu sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  36. Virga says:

    O nuo avalynės vėl užsikrėsit iš naujo! http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif

  37. GRAŽI PATI says:

    Dariau, džiaugiuosi už Jus http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif.
    Kaip ir rašiau, pasitelkus puikius liaudiškus, paprastus, pigius būdus, didelė tikimybė ne tik išsaugoti sveikatą, bet ir išsivaduoti nuo nemalonios ligos visam laikui http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif.

  38. Darius says:

    Geri receptai, esu prasikankines daug metu ir išleides nerealiai pinigu padejo tik senoviniai receptai konkrečiai bandžiau su actu ir jodu jau keli metai neturiu problemu.

  39. grazipati says:

    Anonymous, tai nustatyti gali tik gydytojas, kuris apžiūri, įvertina, esant reikalui paima odos mėginį.
    Bet kokiu atveju, tradicinė medicina teigia, jog tiek nagų grybelis, tiek psoriazė yra sunkiai išgydomos ligos, todėl šiame straipsnyje aprašomi alternatyvūs liaudiški gydymai, kurie nekenkiant sveikatai gali būti 100 proc. efektyvūs.
    Nuoširdžiai siūlau nenuleisti rankų, turėti kantrybės ir išbandyti aukščiau aprašytus metodus – blogiau tikrai nebus, o tikimybė, kad pasveiksite – labai labai didelė http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif. Jūsų atveju, tikriausiai efektyviausias būtų III gydymo būdas su deguto muilu, kuris yra itin veiksmas ir psoriazės gydymui
    http://www.grazipati.lt/deguto-muilas/
    Linkiu kuo geriausios sėkmės bei sveikatos http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

  40. Anonymous says:

    Jeigu yra nagu psoriaze.atsokes didysis nagas.kaip suprasti grybelis ar ne.

  41. Anonymous says:

    http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gifhttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif

Leave a Reply

Your email address will not be published.

http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif