MASAŽAS ŠAUKŠTAIS

untitled10

MASAŽAS ŠAUKŠTAIS

Kaip greitai besikeistų metų laikai, žmogui nuolat  reikalinga ramybė bei sielos ir kūno harmonija. Žinoma, galima keliauti į grožio saloną ir palepinti save įvairiomis procedūromis, tačiau ne visos turi tokią galimybę. Todėl šiandien norėčiau pakalbėti apie paprastą, bet labai veiksmingą procedūrą – masažą šaukštais.

Įkurkite savo SPA saloną namuose. Šios procedūros autorius yra Vokietijos kosmetologas Rene Koch. Kaip sakoma: “viskas, kas genialu, yra labai paprasta”. Šios procedūros metu išlyginamos raukšlės, tonizuojama oda, gerinama kraujotaka, stangrinamas veido ovalas, panaikinami maišeliai po akimis, išvalomas skysčio perteklius iš audinių, o tai reiškia, kad puikiai tinka ir celiulito gydymui.

Taigi,

prireiks 2 paprastų, o dar geriau melchiorinių, varinių, sidabrinių ar auksinių arbatinių arba desertinių šaukštelių (užtenka ir vieno).

Vandens: ledinio (galima įdėti ledukų) ir karšto (galima paruošti savo mėgstamų žolelių arbatos)

Alyvuogių aliejaus (ar kito Jūsų mėgstamo)

Servetėlės (rankšluostėlio)

Kaip atliekamas masažas šaukštais ?

Paruoškime šaukštelius – patrinkime alkoholiu ar kita dezinfekcine priemone (aš tiesiog nuplaunu muilu). Įpilkime į tris puodelius: šalto, karšto vandens ir aliejaus.

Būtinai švariai nuvalykite ar nuplaukite veidą priemonėmis, kokias paprastai naudojate.

Masažą pradedame nuo vokų. Tiesiog atšaldykime šaukštelius (-į) stiklinėje šalto vandens, nusausinkime servetėle ir pridėkite juos prie viršutinių, po to prie apatinių vokų. Atlikite tai bent 5 kartus, kiekvieną kartą atvėsindami šaukštus. Puikiai naikina paakių paburkimą, mažina akių nuovargį.

Kitas etapas – lyginame raukšles. Įkaitiname šaukštus karštame vandenyje (būtinai juos patikrinkite ranka, kad nenusidegintumėte), nusausiname servetėle ir įmerkiame į alyvuogių aliejų. Taigi, šaukšteliai paruošti masažui.

Pradėkime nuo kaktos. Nuo kaktos vidurio, lengvais paspaudimais probleminėse vietose judėkime masažinėmis linijomis. Kai tik pajaučiate, kad šaukštai slysta pernelyg šiurkščiai, vėl merkite juos į vandenį, aliejų ir tęskite procedūrą toliau. Kiekvieną masažinę liniją išglostome 8-10 kartų.

Masažinės linijos:

 untitled

• Nuo kaktos vidurio link smilkinių, nuo tarpnosio į viršų.

• Apie akis: paraleliai antakiams (nuo vidinio krašto ) iki išorinio ir nuo išorinio akies kampučio vidinio link.

• Nuo nosies sparnelių link smilkinių ir nuo nosies galiuko į viršų link kaktos.

• Aplink lūpas spirale (šiek tiek ištempkite lūpas tarytum tardamos “ie”), vėliau nuo lūpų kampučių link ausų (nepamiršdamos paspausti probleminių vietų).

• Nuo smakro vidurio link ausų galiukų

• Nuo kaklo apačios (duobutės) link smakro

Po procedūros veidą nusausinkite popierine servetėle.

Anticeliulitiniam masažui pasirinkite didesnį šaukštą, atvėsinkite jį ir patepkite anticeliulitiniu kremu, aliejumi ar medumi (įlašinkite mėgstamo eterinio aliejaus). Pridėkite šaukštą prie sėdmenų ir masažuokite sukamaisiais judesiais nuo centro link šonų, po to – nuo viršaus į apačią.

Masažuodamos kojas, nepamirškite judesių sekos: vidinė šlaunų pusė masažuojama iš apačios į viršų, o išorinė – atvirkščiai. Energingai braukite šaukštu nuo kelių iki dubens.

Pilvuko masažui – atvėsintą šaukštą prispauskite ir sukamaisiais judesiais, masažuokite pagal laikrodžio rodyklę aplink bambą. Po to braukite šaukštu nuo viršaus į šonus.

Masažas šaukštais

Šiuos pastaruosius masažus pageidautina atlikti žymiai energingiau ir stipriau.

Tobulam efektui reikėtų apie 10 procedūrų.

Mano pastebėjimai.  + Puikus, atpalaiduojantis, “tinginio” masažas. Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros – veido oda tampa minkštutėlė, švelniai rožinė kaip kūdikio, apmažėja raukšlelių. Nemažai terlionės. Tad dažniausiai aš iš karto veidą ir kaklą gausiai ištepu aliejumi, imu šaukštelį į rankas (naudoju sidabrinį, ach – gėda – dovanotą vaikui krikštynų proga), sėdu prie televizoriaus ir tą pačią procedūrą atlieku be jokio šalto ir karšto vandens kaitaliojimo. Rezultatai ne ką prastesni.

Svarbiausia neprarasti geros nuotaikos ir mylėti save. Būkime gražios!

This entry was posted in Masažas šaukštais and tagged . Bookmark the permalink.

4 Responses to MASAŽAS ŠAUKŠTAIS

 1. grazipati says:

  Indre, jau seniai žinomas teigiamas masažo poveikis veido odai – jo metu apsivaloma nuo suragėjusio paviršinio odos epidermio sluoksnio, todėl gerėja dengiamųjų audinių kraujotaka, spartėja medžiagų apykaitos bei regeneraciniai procesai. Pagerėjus kraujotakai, nyksta audinių pabrinkimai, blyški, sausa ir suglebusi oda pasidaro rožinė, stangri ir švelni, be to, didėja odos atsparumas mechaniniams bei temperatūriniams pokyčiams.
  Kaip jau rašiau straipsnyje, dar idealiau būtų naudoti tauriųjų metalų šaukštą, nes pvz. paauksuotas šaukštas lėtina kolageno ir elastino irimą, naikina daugelį odos ligas sukeliančių bakterijų, padeda pernešti deguonies molekules, aktyvina ląstelių gyvybines funkcijas; sidabras pasižymi dezinfekuojančiomis antibakterinėmis savybėmis, todėl gali gydyti įvairias smulkias odos žaizdeles, bėrimus, jaunatvinius spuogus ar net pūlinius, taip pat ir ramina; varinis šaukštas skatins kalogeno atsinaujinimą, gerins kraujo apytaką, gali padėti įveikti įvairius odos uždegimus.
  Tad labai rekomenduoju pabandyti – juk tai nieko nekainuoja, o poveikį, bent jau stangrinantį, skaistinantį veido odą, atpalaiduojantį, raminantį garantuotai pajusitehttp://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif.
  Linkiu kuo geriausios sėkmės http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif.

 2. Indre says:

  Cia tas poveikis del sauksto butent su intensyveja? Nes as ir taip tepu vakarais veida alyvuogiu aliejum, bet rauksliu nesumazeta dar 🙂

 3. grazipati says:

  Femina, būtent ir džiugina ne tik apmažėjusios raukšlelės, veido kontūro sustangrinimas (be abejo, nors efektyvumas matomas jau po pirmos procedūros, stipresniam “užtvirtinančiam” poveikiui reikėtų ilgesnio kurso), bet ir nuostabus ramybės bei atsipalaidavimo jausmas http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif.
  Ačiū, kad pasidalinate savo pastebėjimais, kurie garantuotai bus naudingi skaitytojoms http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif.

 4. Femina says:

  Šiandien išbandžiau šį masažą. Veidas išties atrodo lygesnis. O kas man dar labiau patiko – tai toks ramybės jausmas po masažo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_good.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_negative.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_scratch.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wacko.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yahoo.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cool.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_heart.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_rose.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_whistle3.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_yes.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_cry.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_mail.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_sad.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_unsure.gif 
http://www.grazipati.lt/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_wink.gif