VANDENILIO PEROKSIDO STEBUKLAI
1. Jo randama visuose gyvuose organizmuose.
2. Žmogaus organizmas pats gamina vandenilio peroksidą, kaip pirmą gynybinę liniją prieš bakterijas, parazitus ir virusus. Vandenilio peroksidas yra viena pagrindinių, natūrali imuninės sistemos sudedamoji dalis.
3. Vaisiai ir daržovės natūraliai yra prisotinti vandenilio peroksido, todėl mes turim valgyti kuo daugiau augalinio maisto, kad kraujas būtų aprūpintas deguonimi.
4.Didelės vandenilio peroksido dozės randamos motinos pirmajame piene, vadinamajame priešpienyje. Priešpienis suaktyvina naujagimio imuninę sistemą.
5. Daug vandenilio peroksido yra lietaus vandenyje. Lietus dezinfekuoja žemę ir skatina augalų augimą.
Kadangi šis tinklapis pirmiausia yra apie grožį, todėl privalau paminėti, kad vandenilio peroksidas nuostabiai veikia odą – valo ir sutraukia poras, balina, todėl ji tampa skaisti ir švytinti.
O svarbiausia yra tai, kad vandenilio peroksidas gydo tokias ligas kaip astma, įvairios alergijos formos, cukrinis diabetas, leukemija, sklerozė, degeneracinė disko liga, aukštas kraujo spaudimas, artritas, nugaros skausmai, migrena, aukštas cholesterolis, ausų uždegimas, dantenų uždegimas, vaginozė, pienligė, kvėpavimo takų uždegimai, Alzheimerio liga, herpes virusas, artritas, širdies ligos, galvos skausmai, nagų grybelis, kraujotakos ligos, depresija, odos ligos, užkrėstos žaizdos, nudegimai. Ir tai dar toli gražu ne visos ligos, nuo kurių gali padėti vandenilio peroksido terapija. Pasaulyje gydymą vandenilio peroksidu naudoja net kai kurios klinikos.
Visi negalavimai, sunkios ligos – tai bakterijos, virusai, parazitai, grybai,, „įsitaisę“ mūsų organizme, o būtent juos vandenilio peroksidas ir “degina”. Taipogi, nemažai ligų sukelia toksinai, kurie atsiranda iš pesticidų, konservantų bei pramoninės taršos. Dažnai pakanka tik tuos toksinus pašalinti ir kūnas jau pradeda gyti.
Jei vandenio peroksidas toks stebuklingas, kodėl apie jį tiek mažai žinom, kodėl jis nėra šiuolaikinės medicinos dalis, kodėl Jūsų daktaras apie jį tyli? Ogi todėl, kad iš jo neuždirbsi pinigų. Vandenio peroksido yra vandenynuose, lietuje, daržovėse, galų gale – kiekvienoje mūsų ląstelėje. Taip pat jis klasifikuojamas kaip maistas, nes jo yra šviežiame maiste. Vandenio peroksidas neabejotinai saugus, kadangi jį gamina pats mūsų organizmas. Taigi, niekas neturi teisės patentuoti vandens ir deguonies, o be patento nėra ir pelno. Viskas labai paprasta – medicinos ir farmacijos pramonė šiais laikais yra tokia didelė, kad jei bent dalis žmonių dabar pasveiktų – pasaulio ekonomika griūtų. Taigi pamąstykite, ar visi nori kad jūs būtumėte sveiki?
SVARBU: Vartokite tik MAISTINĮ vandenilio peroksidą. Visos kitos klasifikacijos turi įvairiausių priedų, kurie yra pavojingi vartoti. Vandenilio peroksido vartojimas niekada neturėtų sukelti jokio nepatogumo ar skausmo.
Grožio procedūroms naudokite tik 3 proc. tirpalą. 3 proc. tirpalui gauti: sumaišykite 11 dalių distiliuoto vandens su 1 dalimi 35% maistinio vandenilio peroksido.
Vandenilio peroksidą galima skiesti ir ne su distiliuotu vandeniu. Tik pasirūpinkite, kad vanduo būtų kuo švaresnis.
SVARBU: būkite atsargūs, kad nepakliūtų į akis.
KAUKĖS VEIDUI
Valomoji kaukė
Kadangi vandenilio peroksidas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, o taip pat valo ir dezinfekuoja, naudokite jį įvairių veido ir kūno dėmių, bėrimo, paraudimo, spuogų gydymui.
5 lašai 3 proc. vandenilio peroksido
1 v. šaukštas grietinės
Viską sumaišykite, vatos skritulėliu taškiniu prisilietimu patepkite problemines vietas, leiskite apdžiūti, pakartokite kelis kartus, nuplaukite drungnu vandeniu. (Nenaudokite daugiau kaip 2 kartus per savaitę).
Universalus receptas
Sveikos, lygios ir švytinčios odos efektui reikės:
5 lašų 3 proc. vandenilio peroksido
1 v. šaukšto alijošiaus sulčių
Šią kaukę laikykite 30 min. Visam kūnui prireiks proporcingai didesnio kiekio. Patikėkite, tikrai verta. Jei norite išties stulbinamų rezultatų, procedūrą kartokite kasdien bent porą savaičių.
Balinanti ir maitinanti kaukė
5 lašai 3 proc. vandenilio peroksido
2 v. šaukštai riebios varškės
1 kiaušinio trynys
1 a. šaukštelis medaus
Viską gerai sumaišyti, tepti ant veido 15 min.
O taip pat:
Galite mirkyti nagus (kad būtų švarūs ir balti) ar maudantis kelis šaukštelius įsipilti į vonią.
Naudokite vandenilio peroksidą vietoj burnos skalavimo skysčio (skieskite perpus su vandeniu). Šis tirpalas atgaivins burnos kvapą, sunaikins bakterijas ir mikrobus. Vienam kartui gali padėti ir burnos skalavimo skysčiai, tačiau supraskite, kad beveik visi burnos skalavimo skysčiai yra labai stiprūs ir turi rūgštinį ph. Tai padeda vienam kartui, tačiau burnoje lieka rūgštinė terpė, o blogosios bakterijos ir virusai rūgštinėje (anaerobinėje) terpėje tiesiog klesti, taip jūs įsisukate į nesibaigiantį skalavimo skysčio naudojimo ratą. Lygiai ta pati situacija yra ir su kariesu bei dantenų problemomis.
Pamerkite dantų šepetukus į vandenilio peroksidą, kad jie būtų išdezinfekuoti. Tai labai svarbu, jei kuris iš šeimos serga gripu ar kitom ligom.
Pašviesinkite plaukus, susikurkite šviesių sruogelių žaismą plaukuose. Atskieskite peroksidą perpus su vandeniu, apipurkškite plaukus ir pasėdėkite saulėje, kol išdžius.
Mano pastebėjimai. + Puiki balinanti ir dezinfekuojanti priemonė. Ypač tinka moterims, turinčioms odą su išsiplėtusiais kapiliarais, pigmentinėmis dėmėmis. Veido oda tampa baltesnė ir lygesnė jau po pirmos procedūros. – Didelė kaina. Nežiūrint to, nepagailėkite pinigėlių ir nusipirkite maistinį vandenilio peroksidą grožio ir sveikatos procedūroms. Kadangi jis pakankamai brangus ir parduodamas dideliais kiekiais (1l – ~ 100,- Lt) ir jei jo nenaudosite gydymuisi, pirkite kooperuodamosi su draugėmis. Paprastąjį ir pigų vandenilio peroksidą naudokite buityje valymui, balinimui bei dezinfekavimui.
VANDENILIO PEROKSIDAS GYDYMUI
Vandenilio peroksido gydymo poveikis organizmui iš dalies yra panašus į homeopatinių vaistų poveikį, t.y. pradėjus jį vartoti, ligos ar negalavimo simptomai gali sustiprėti. Peroksidas „sujudina“ bakterijas, infekcijas bei virusus, tūnančius jūsų organizme ir pradeda juos šalinti. Labai svarbu pradėti vartoti mažesniais kiekiais, jei organizmas yra ypač užterštas. Staigus didelio kiekio toksinų ir kitų nepageidaujamų medžiagų šalinimas iš organizmo gali sukelti įvairių negalavimų, o jiems atsiradus labai svarbu nesustoti (rekomenduojama sumažinti suvartojamą kiekį), nes išjudinti toksinai gali „nusėsti“ kitose organizmo vietose, kas gali būti pavojinga. Labai svarbu NEVIRŠYTI kiekio, teisingai skiesti, stebėti organizmo reakciją. Gerti tik esant tuščiam skrandžiui.
Jei vartojimas sukelia nepatogumus – sumažinkite kiekį ir stebėkite organizmo tolerancijos lygį. Vandenilio peroksido poveikis nėra panašus į aspirino ar antibiotikų. Jis veikia lėtai, todėl nemėginkite didinti kiekio. Taip pat jo vartoti negalima, jei turite implantų ar kitokių svetimkūnių. Jūsų organizmas gali atpažinti tai kaip antikūnį, o ne organizmo visumos dalį ir pradėti mėginti tai šalinti, sukeldamas neprognozuojamus padarinius. Ypač pavojinga, jei turite metalinių dalių, sąnarių ir pan. Jei vis tiek nuspręstumėte mėginti – pradėkite nuo mažo kieko ir kruopščiai stebėkite organizmo reakcijas. Ką nors pajutę toje vietoje (dieglius, skausmą ir pan.) nutraukite vandenilio peroksido vartojimą. (Iš atsiliepimų: žmonės vartojantys vandenilio peroksidą ir turintys metalinių ir ne metalinių svetimkūnių, jokių neigiamų poveikių nejaučia, tačiau rekomenduotina vartoti atsargiai, didinti lašelių kiekį po truputį ir įdėmiai stebėti organizmą).
Net dilgčiojimas pilve reiškia, kad vartojate per didelę koncentraciją. Taip pat vanduo iš “čiaupo” gali turėti geležies ir kitų elementų, su kuriais peroksidas reaguoja, tai gali sukelti skrandžio dilgčiojimą ar sunkesnius simptomus.
Vartojimas
Dėmesio! Vartoti tik „ant“ tuščio skrandžio 40 min. iki maisto ir 2 val. po maisto. Kitaip vandenilio peroksidas gali reaguoti skrandyje su maistu.
Jei problemos yra rimtos, apsistokite ties 25 lašais 3 kartus per dieną 1-3 savaites. Toliau pereikite iki 25 lašų 2 kartus per dieną, kol problema išnyks. Tai gali užtrukti nuo 1-6 mėnesių. Nepasiduokite. Organizmui prisisotinti reikia laiko.
35% maistinį vandenilio peroksidą lašinti į (mažiausiai) 150 ml vandens (ne daugiau 450 ml per dieną).
Diena |
Lašelių kiekis (35%) | Kartai per dieną |
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 |
3
4 5 6 7 8 9 10 12 14 16 18 20 22 24 25 25 25 25 25 25
|
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 |
Svarbu: lentelė yra orientacinio pobūdžio (bet kuriuo atveju neviršykite 25 lašų!). Žmonių organizmas yra skirtingas, skirtingas kūno svoris, skirtinga kraujotakos sistemos būklė, skirtingas metabolizmo bei įsisavinimo greitis ir pan. Lašelių kiekį didinkite po truputį ir stebėkite savo organizmą. Jei jaučiate neigiamus simptomus, koncentracijos nebedidinkite, stebėkite organizmo reakciją. Po to, palaipsniui, galite vėl mėginti didinti ir toliau.
35 proc. vandenilio peroksidas yra labai didelė koncentracija, todėl elkitės atitinkamai. Jeigu vandenilio peroksidas netyčia pateko ant odos, vietą nedelsiant plaukite dideliu kiekiu vandens. Patekęs ant odos, koncentruotas vandenilio peroksidas (8 proc. ir daugiau) sukelia išbalimą po oda. Tai yra tiesiog įstrigęs deguonis ir paprastai viskas normalizuojasi be jokios žalos. Pūslių susidarymas gali atsirasti, jei kontaktuojama ilgą laiką. Išpylus, užpylus, apsipylus ar nurijus didelį kiekį vandenilio peroksido ar jo koncentrato, – plauti dideliu kiekiu vandens, tai yra visų pagrindinių skubių procedūrų pagrindas. Jeigu vandenilio peroksidas atsitiktinai pateko į akis, nedelsiant praplaukite dideliu kiekiu vandens.
Taip pat:
Anginos gydymui
Skalaukite gerklę 3 proc. vandenilio peroksidu 3 kartus per dieną.
Ausų gydymui
Atsigulkite ant šono ir įsilašinkite kelis lašus 3% vandenilio peroksido į ausį. Palaikykite 5 – 10 minučių ir pakartokite procedūrą su kita ausimi. Ausyje girdėsite burbuliavimą bei traškėjimą, gali būti baugoka, tačiau neišsigąskite, tai visiškai saugu. Šią procedūrą reikės pakartoti 3 kartus per dieną.
Nagų bei pėdų grybelio gydymui
Einant miegoti, gerai apipurkškite pėdas, tarpupirščius ir pirštus perpus su vandeniu atskiestu peroksidu. Arba mirkykite kojas tokiame tirpale. Rekomenduojama bent 20 min. du kartus per dieną (ryte, atskėlus bei vakare, einant miegoti) arba 1 valandą vieną kartą per dieną. Procedūrą atlikite bent 4 kartus per savaitę. Tęskite tol, kol pasveiksite. Ypač sunkiems atvejams gydymas gali užsitęsti iki kelių mėnesių – nenuleiskite rankų, be to gydymo efektyvumą ir prasidedančius sveikimo procesus tikrai pastebėsite jau po kelių seansų.
Būkite sveikos ir laimingos!
Ar yra žmonių ilgesnį laiką gėrusiu vandėnylio peroksidą? Kiek laiko tai truko? Gal kas nors pasidalintu rezultatais.
Sveiki 🙂 Gal kas gali pasakyti, kur Lietuvoje galima rasti maistinio vandenilio peroksido?
As, tikrai neužtektų. Su širdimi nejuokaukite ir kreipkitės į savo gydytoją.
Be abejo, ne tokiems rimtiems negalavimams tinka vandenilio peroksido kompresai:
paimkite medžiagos skiautę ir suvilgykite ją 3 proc. vandenilio peroksido ir vandens tirpalu santykiu 1:1. Pridėkite prie skaudamos vietos, ant viršaus uždėkite polietileninį maišelį ir rankšluostį ar šalikėlį. Tokį kompresą palikite 10–20 minučių. Jis gerai sušildo raumenis, nuima skausmą ir įtampą.
Būkite sveika/as .
Sveiki. Uzeina sirdies permusimai. Buna nerimas. Ar uztektu tik krutine pasitrinti peroksido vandeneliu?
Anonymous, ačiū, kad dalinatės savo patirtimi .
Skaitytojams dar kartą patariu į tokius gydymosi metodus žiūrėti labai atsakingai ir linkiu pačios geriausios sveikatos .
Laba visiems, na va jau praėjo dvi savaites kai jau geriau vandenį su vandenilio peroksido lašais. Prie jų aš dar pradėjau gerti geriamą sodą su karštu vandeniu. Sodą su karštu vandeniu geriu du kartus per dieną iš ryto ant tuščio skrandžio po valandos išgeriu vandenilio peroksido lašus su vandeniu . Kai pradėjau naudoti abu šiuos gėrimus iš karto pasirodė geri rezultatai, gal jau mėnesį turėjau skausmus kelio srityje tai jau po pirmos dienos skausmai praėjo, taip pat panašiai ir su nugara, tiesa dar pratimų nebandžiau daryti, bet po kurio laiko reikės bandyti. Dabar pasakysiu iš kur gavau tokia informaciją, kam įdomu galite pasiklausyti ir patys, tik tai rusų kalba. Paguglinkite Как лечится, вылечится и жить. Неумывакин И.П. Čia viską galėsite sužinoti kaip naudoti geriamą sodą ir vandenilio peroksido tirpalu iš sigydyti daug ligų tarp jų ir vėžį. Sėkmė visiems ir geros sveikatos.
Ačiū, būtinai pasidalinsiu savo patirtimi naudojant vandenilio peroksido lašus.
Marija, tuomet būtume labai dėkingi, jei po mėnesio pasidalintumėte su skaitytojais savo pastebėjimais.
Visokeriopos sėkmės ! .
Ačiū už patarimą, vandens kiekio nemažinsiu, bet noriu praeitį visą kursą nors vieną mėnesį, jaučiuosi labai gerai kaip niekada atrodo kad metai atsisuko atgal. Dėkoju jums.
Marija, jokiu būdu nemažinkite vandens kiekio ir su vandenilio peroksidu elkitės labai atsakingai. O jei Jus kamuoja tik medžiagų apykaitos sutrikimai, gal vertėtų paieškoti ne tokių drastiškų priemonių, nes įvairių žolelių, vaisių, daržovių, padedančių tam tikslui yra tikrai labai daug ir itin efektyvių.
Bet kokiu atveju, linkiu puikios sveikatos ir sėkmės .
Sveiki, ir aš pradėjau gerti vandenilio peroksido lašus, gavau nusipirkti jo per internetą 12 procentų pradėjau nuo 4 lašų 150 ml vandens šiandien jau geriau 10 lašų ir po truputį mažinu vandens kiekį. Turėjau bėdų su užkietėjusiais viduriais dabar viskas stabilizavosi einu tualeto kiekvieną dieną o kartais ir du kartus pilvas tikrai nukrito jaučiuosi tikrai lengviau ir sveikiau. Dėkoju jums už tokį nuostabų vaistą.
As naudojau 3% vandenilio peroxido ausyje kur ta bakterija yra, ir as po pirmo karto galejau sukasti savo zandikauli pagaliau!
Galima naudoti 3% ausije, jei netorejote operacijos ar ausies skyliu, galite net naudoti dantu balinimui, tik neprarykit, o jei 12% naudosit ar didesni, pasekmes bus ne kokios, turiu tik 3%, isbandziau ir padejo!
Anonymous, labai patarčiau nenustatinėti pačiai(iam) sau diagnozės.
Jei įtariate auksinį stafilokoką, nedelsiant kreipkitės į savo šeimos gydytoją, kuris, atlikęs tyrimus ir pasitvirtinus kraujo užkrėtimui, skirs stiprius antibiotikus, be kurių tikrai neišsiversite ir joks vandenilio peroksidas nepadės.
Be to, kuo skubiau keiskite savo odontologą ir jei įtariate, jog pastarasis nesilaiko elementarių higienos normų, būkite pilietiška(as) ir praneškite atitinkamoms institucijoms.
Linkiu kuo greičiau pasveikti .
O ka pasakysite apie vandenilio peroxida 3% naudoti ausije nuo auksinio stafilokoko?
Greiciausiai pasigavau sita pas niekam tikuse dantiste.
Ji niekada nesikeicia savo pirstiniu ir nedizenfikuoja savo reikmenu kai turetu. Nekvalifikuota darbuotuoja, tvarke dante kuri VISA 24/7 skaudejo ir joki vaistai nepadejo.
Negaliu patiketi kad tokiai DURNAI dantistei duoda darba! Kokia ta direktore? Priima kazkokias valkatas. >:(
Dalia, straipsnyje yra nurodyta, jog anginai gydyti galima naudoti 3 proc. vandenilio peroksidą; tiesiog gurkšnio dydžio kiekiu gerai ir bent kelias minutes praskalaukite gerklę ir išspjaukite. Stenkitės nenuryti. Tokią procedūrą kartokite tris kartus per dieną.
Jei labai griaužia, atskieskite peroksidą vandeniu 1:1.
Tikrai nebijokite. Pati skalavau, skausmai praeina kone iškart. Skalaujamas skystis kaip reikiant suputoja, taip išvalydamas visą gleivinę. Po skalavimo dar kurį laiką renkasi seilės, tad geriau jas taip pat išspjaukite arba tiesiog po visko prasiskalaukite burną vandeniu.
Linkiu kuo greičiau pasveikti .
Sveiki. Labai skubiai reikia gydymo anginai. Kiek lašų reikėtų 3% peroksido? Ačiū iš anksto.
Vesta, 3 proc. vandenilio peroksido galima nusipirkti bet kurioje vaistinėje ar didesniame prekybos centre.
35 proc. – įsigyti Lietuvoje dabar jau sudėtinga, bent jau aš nežinau kur (anksčiau pirkau maisto papildais prekiaujančioje įmonėje Vilniuje, bet toje konkrečioje vietoje šiuo metu jie vandenilio peroksido neturi). Galima būtų perskambinti panašioms įmonėms ir paklausinėti – gal yra galimybė užsakyti norimą prekę arba siųstis internetu (tereikia panaršyti visagaliame Google: “35% Food Grade Hydrogen Peroxide”) .
Linkiu kuo geriausios sėkmės .
Gal kas galite pasakyti kur jo nusipirkti nes niekur nera???😢
Gite, aš asmeniškai vandenilio peroksido negėriau, nes man to nereikia (nesergu jokiomis ligomis). Visą jo vartojimo kursą praėjo mano virš 70 metų amžiaus mama, kuriai susitvarkė, t.y. sumažėjo cukraus ir cholesterolio kiekiai kraujyje.
Sodą naudoju tik mano jau anksčiau aprašytoms grožio procedūroms ir priemonėms:
http://www.grazipati.lt/ideali-dantu-balinimo-priemone/
http://www.grazipati.lt/liaudiskos-priemones-nuo-prakaitavimo/
http://www.grazipati.lt/grozio-receptai-is-sodos/
http://www.grazipati.lt/liaudiski-plauku-augima-skatinantys-receptai/
http://www.grazipati.lt/ruosiame-pedutes-vasarai/
http://www.grazipati.lt/574/
Jau esu rašiusi, jog su vandenilio peroksidu reikia elgtis labai atsakingai ir tik įvertinus realų poreikį, o sodą naudokite drąsiai ir pasinerkite į puikių natūralių grožio receptų paaulį. Linkiu sėkmės .
Sveika, o kaip tu gerei vandenilio peroksida ir kaip vartoji soda?
Dove, manau, šioje srityje nereikėtų eksperimentuoti.
Kiek žinau, kai kurių depiliacinių kremų sudėtyje yra vandenilio peroksido, bet, kad nepakenktum sau, reikia labai tiksliai žinoti reikiamą koncentraciją – mažesnė neturės poveikio (nebent plaukelius kiek pašviesins), o didesnė – gali nudeginti odą .
Sveiki, kaip manot, apie periksido pagalba galima sunaikint visam laikui nepageidaujamus plaukelius ant kuno? Gal kas bandet ir turit kokiu atsiliepimu? Isanksto dekoju:)
Irma, tos karputės ant kaklo greičiausiai yra papilomos ir dažniausiai spaudoje rašoma, jog geriau jų neliesti.
Iš savo patirties galiu pasakyti, jog jos “vaikšto” – tai atsiranda, tai vėl išnyksta, matyt, priklausomai nuo organizmo imuniteto.
Kadangi aš pati sprendžiu, kaip man elgtis su savo kūnu, todėl nebijau ieškoti netradicinių metodų, tad tikrai išnaikinau tokį darinį ant veido (ant kaklo ar kitų vietų netrukdo, jie pavieniai arba greitai ir visai pranyksta) su 35 proc. vandenilio peroksidu. Vakare labai atsargiai patepiau papilomą peroksidu suvilgytu ausų krapštuko galiuku, nuo ko ji pabalo labai panašiai kaip nuo skysto azoto procedūros, truputį peršti, bet tikrai nieko baisaus. Ryte jau buvo užsidėjęs šašiukas, kuris brūkštelėjus lengvai nukrito. Viską pakartokite dar kartą, o jei reikės, vėl vakare. Faktiškai po dienos-dviejų nieko nelieka.
Tokiu pačiu principu per du kartus išnaikinau ant savo sūnaus rankos atsiradusią karpą – neliko nė žymės ir ji nebeatsinaujino.
Nežinau, kiek reikėtų procedūrų, bandant naikinti tokius darinius su 3 proc. vandenilio peroksidu, bet manau, kad užtruktų ilgai. Vienintelė bėda, kad 35 proc. vandenilio peroksido labai sunku gauti, be to su juo reikia elgtis itin atsargiai.
Tad tiek informacijos. Linkiu sėkmės .
Sveiki , komentaruose perskaiciau, kad peroksidu galima naikinti, su amziumi atsiradusias karpute ant kaklo (nezinau kaip tiksliai vadinasi jos). Gal galetumete parasyti kaip?
Stasy, ačiū už komentarą, gal Jūsų patirtis bus paskata ir kitiems žmonėms daugiau domėtis alternatyviais gydymo būdais. Linkiu kuo geriausios sveikatos .
Manau,jog medicinos veikejai daugiau rupinasi savo pelnais, negu jusu sveikata.Supuliavo keliu dantu saknys.Pradejau skalauti tirpalu dantis ir karta per diena stikline vandens+10 lasu peroksido(34)-praejo skausmas,tinimas.Nugydziau pora senatviniu demiu galvoje,ant veido.Gydziau net keratozes zidinukus galvoje.Paskutine liga,susijusia su sl. pusle ar prostata manau taip pat issigydziau su 10 lasu per diena.Temperatura laikesi 37-38C.Ir dar visko.Jo blogis-pigumas!
Algi, nesu specialistė. Šiame tinklapyje skelbiu įvairius grožio, kartais sveikatos receptus ir informaciją, sudominsiančią skaitytojus. Jau esu rašiusi, jog reikia atsakingai išanalizuoti savo organizmo reakcijas ir pačiam priimti sprendimą (perskaitykite žemiau esančius mano ir skaitytojų komentarus). Bet kokiu atveju, linkiu kuo geriausios sveikatos ir sėkmės .
Straipsnyje perskaičiau, kad jeigu yra protezai ar kiti inplantai, tai gali blogai baigtis. Pas mane pritezuotas klubas ir turiu du dantų inplantus. Vandenilio peroksidą naudoju jau 10 dienų tris kartus į dieną po 10 lašų. Nieko blogo nejaučiu, tačiau noriu paklausti ar galiu naudoti toliau ar butinai privalau nutraukti.
Rame, kuo geriausios sėkmės bei sveikatos .
Pradejau vartoti pagal lentele ir tikrai laikausi laseliu skaiciaus. Dabar truputi pamazinau, tai viskas gerai. Turiu problemu su gimda, tai labai tikiuosi, kad pavyks susitvarkyti😊 Butinai parasysiu kaip seksis😊
Rame, dar kartelį norėčiau priminti:
“Labai svarbu pradėti vartoti mažesniais kiekiais, jei organizmas yra ypač užterštas. Staigus didelio kiekio toksinų ir kitų nepageidaujamų medžiagų šalinimas iš organizmo gali sukelti įvairių negalavimų, o jiems atsiradus labai svarbu nesustoti (rekomenduojama sumažinti suvartojamą kiekį), nes išjudinti toksinai gali „nusėsti“ kitose organizmo vietose, kas gali būti pavojinga. Labai svarbu NEVIRŠYTI kiekio, teisingai skiesti, stebėti organizmo reakciją.”
“Jei vartojimas sukelia nepatogumus – sumažinkite kiekį ir stebėkite organizmo tolerancijos lygį. Vandenilio peroksido poveikis nėra panašus į aspirino ar antibiotikų. Jis veikia lėtai, todėl nemėginkite didinti kiekio. Taip pat jo vartoti negalima, jei turite implantų ar kitokių svetimkūnių. Jūsų organizmas gali atpažinti tai kaip antikūnį, o ne organizmo visumos dalį ir pradėti mėginti tai šalinti, sukeldamas neprognozuojamus padarinius. Ypač pavojinga, jei turite metalinių dalių, sąnarių ir pan. Jei vis tiek nuspręstumėte mėginti – pradėkite nuo mažo kieko ir kruopščiai stebėkite organizmo reakcijas. Ką nors pajutę toje vietoje (dieglius, skausmą ir pan.) nutraukite vandenilio peroksido vartojimą. (Iš atsiliepimų: žmonės vartojantys vandenilio peroksidą ir turintys metalinių ir ne metalinių svetimkūnių, jokių neigiamų poveikių nejaučia, tačiau rekomenduotina vartoti atsargiai, didinti lašelių kiekį po truputį ir įdėmiai stebėti organizmą)”.
Nežinau, kokiu tikslu nuspredėte išmėginti vandenilio peroksidą. Jei tik šiaip pabandymui ar organizmo valymui, siūlyčiau paieškoti kitų alternatyvių kelių. Jei vis dėlto sunkios ligos gydymui, įvertinkite galimus šalutinius poveikius, riziką ir po truputį, labai atsakingai – pagal instrukcijas, bandykite, atsižvelgdama į organizmo siunčiamas reakcijas.
Nuoširdžiai linkiu sėkmės ir nepamiršti pasidalinti savo mintimis su skaitytojais .
Geriu po 7 lasus ir pradejau jausti dilkciojima dantyse. Turiu dantu tilteli. Tureciau nutraukt ar uzteks sumazint laselius! Aciu😊
Rame, turėkite reikiamą kiekį vandenilio peroksido po ranka, nes jį geriausia skiesti su vandeniu prieš pat vartojimą. Tik nepamirškite sekti reikiamos koncentracijos ir vartoti tik „ant“ tuščio skrandžio 40 min. iki maisto ir 2 val. po maisto. Kitaip vandenilio peroksidas gali reaguoti skrandyje su maistu .
Sveiki, ar galima is anksto pasiruosti peroksida nusinesimui i darba, ar reikia pries vartojima atsiskiesti? Aciu.
Edv.,10 lašų – pirmai dienai labai daug. Kaip jau rašiau, su vandenilio peroksidu reikia elgtis labai atsakingai – skiesti pakankamai dideliu vandens kiekiu (pvz. pradėti nuo 3 lašų 35% maistinio vandenilio peroksido + mažiausiai 150 ml vandens. Vartoti tik „ant“ tuščio skrandžio 40 min. iki maisto ir 2 val. po maisto, kitaip vandenilio peroksidas gali reaguoti skrandyje su maistu.
pradejau gerti 3 procentu po 10 lasu kita diena pradejo grauzt remuo -atsargiau su 12 dar labjau su 35proc.
Sveika, neįtikėtina . Gal galėtumėte smulkiau pasidalinti savo patirtimi su bendraminčiais .
Vandenilio peroksido ir sodos pagalba išsigydžiau vėžį.
Rame, savo straipsnyje esu aprašiusi, kaip vartoti 35 proc. vandenilio peroksidą.
Kitokių koncentracijų vartojimas yra aprašytas straipsnyje
http://www.nnre.ru/zdorove/perekis_vodoroda_prirodnoe_lekarstvo/p3.php
http://narmedzona.ru/ozdorovitelnie-sistemi/102-lechenije-perekisiju-vodoroda
arba laidoje
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UrKOrphlqnM
Sveiki, peroksida jau turiu, tai noreciau dar pasitikslint kaip ji reiketu pradet gerti. Ar as ji turiu atskiesti iki 3% ir tada lasinti i vandeni? Kazko tai nesupratau. 😕
H2O2, ačiū už Jūsų nuomonę .
Vandenilio peroksido (H2O2) gamyba yra viena iš pelningiausių verslų pasaulyje ir H2O2 pasaulyje yra pagaminama milijonais tonų. O jeigu H2O2 būtų toks naudingas organizmui, kaip rašoma šiame straipsnyje, tai gamintojai ir prekybininkai (tame tarpe ir vaistinės) tuo tik pasidžiaugtų, nes tokiu atveju visi uždirbtų dar kelis kart daugiau.
Deja tiek gamybininkai, tiek prekybininkai žino, kad tai, kaip gražiai yra čia rašoma apie H2O2 yra netiesa.
Liknkiu atsipeikėti ir Jums.
Ir negadinkit su H2O2 sau sveikatos.
Tikriausiai daugeliui būtų įdomu smulkiau sužinoti, ką ir kaip bandote – grožiui ar sveikatai, bei kaip sekasi .
Rame, tada nepergyvenkit, silpnesnį – 12 proc. vandenilio peroksidą bus ir paprasčiau skiesti.
Bijau, kad 35 proc. – Lietuvoje jau sunku gauti, bent toje įvairių maisto papildų parduotuvėje, iš kurios pati pirkau šį produktą, juo nebeprekiauja – teks siųstis internetu.
Beje, jei jo nevartojate į vidų tam tikrų ligų gydymui ar profilaktikai, Jums tokios didelės koncentrcijos ir nereikia.
Pati vis dar taupau saviškį 35 proc. vandenilio peroksidą tik karts nuo karto atsirandančioms šeimynykščių karpoms ir papilomoms naikinti “greituoju būdu” .
Paprasiau, kad nupirktu uk vandenilio, tai 35% niekur negavo, nes reik recepto, o 12% sako, kad maistinis, tai laukiu siuntinuko. Gal jus zinote kur galima Lt nusiprkti 35 % vandenilio? Buciau dekinga 😊
Rame, pirmą kartą girdžiu apie 12 proc. vandenilio peroksido koncentraciją – įsitikinkite, ar tai nėra koks plaukų šviesinimui skirtas skystis. Jei vis dėlto tai tikras 12 proc. vandenilio peroksidas, matyt, galima paskaičiuoti matematiškai: atskiedus per pusę, gausime 6 proc. tirpalą, dar per pusę – 3 proc. Reiškia reikia imti 1 dalį 12 proc. vandenilio peroksido ir 4 dalis vandens (distiliuoto arba atvėsinto virinto). pvz. 10 ml : 40 ml .
Noriu paklausti, ar galima 12% maistini vandenilio peroksida skiesti ir kokiu santykiu?
Diana, reiškia tikrai viskas daug paprasčiau – mažiau vargo skiedžiant 35 proc. vandenilio peroksidą ir dozuojant. Nebent įtakos gali turėti skysčio kiekis: lieka neaišku, ar gydantis geriau 450 ml, ar stiklinė, ar, anot doc. Ksaveros Vaištarienės patariamo 1 v. šaukšto šio mišinio?
Kaip jau minėjau, rūpinkimės savimi atsakingai ir įsiklausydami į organizmo poreikius .
Pažiūrekite yotubej prof.NEUMYVAKINO PASKAITOS APIE peroksido naudą.tik 3 % skiest i stiklinę vand.15 lašu ant tuščio skrandžio,nuo daugelio ligu.ir nereikia jokio 35%
Vilma, žinoma, galima. Aš pati tokiems “stambiems” dalykams kaip burnos – dantų, gerklės, pėdų, rankų, nagų skalavimams ir pavilgams naudoju vaistinėje (nors jau atsirado ir prekybos centruose, pvz. paskutinį kartą pirkau Maximoje) pirktą 3 proc. vandenilio peroksidą .
Tik nepamirškite apsilankyti pas savo gydytoją, kuris nustatytų Jūsų negalavimo priežastį. Bet kokiu atveju, linkiu kuo geriausios sveikatos.
Sveiki,sakykite,ar gerkle skalauti galiu su paprastu is vaistines 3%vandenilio peroksidu?Tiesiog turiu problemu su gerkle istisai persti,skauda,nebezinau ko griebtis. Aciu.
Danute, nesu specialistė ir bijau prisimeluoti, tad, pasikartosiu, mano balsas tik patariamasis. Pati vartojau 35 proc. vandenilio peroksidą, pardavinėtą dar Lietuvoje (kainavo ~ 100 Lt už litrą – tad jo užtenka labai labai ilgam) ir jį skiedžiau, kaip nurodyta instrukcijoje. Be to vaistinėse pardavinėjamas tik 3 proc. vandenilis, o gerti gydymuisi reikalingas 35 proc., tad kiekvienam rinktis .
Kiek man teko skaityti info, tai visas vandenilio peroksidas yra vienodas. Tas, kur vadinamas maistiniu, jis taip vadinamas tik todėl, kad jis pramonėje vartojamas dezinfekuoti maistinius indus, talpas, įrankius. O iš esmės jis nesiskiria nuo to, kur vaistinėse. Esu vartojusi ir vienokio, ir kitokio, bet skirtumo tikrai nepastebėjau. Todėl nustojau pirkti tą brangų iš interneto. Ten kainos irgi svyruoja gan stipriai pas skirtingus pardavėjus, tad supratau, kad jas nustato “iš lempos”
Tomai, dar kartelį norėčiau akcentuoti, kad vartoti vandenilio peroksidą reikia labai atsakingai ir tam pasiruošti, nes kursas yra pakankamai ilgas bei reikalaujantis tam tikro pasiruošimo (pvz. vartoti tik „ant“ tuščio skrandžio 40 min. iki maisto ir 2 val. po maisto. Kitaip vandenilio peroksidas gali reaguoti skrandyje su maistu ir pakenkti).
Kaip jau rašiau, vidiniam naudojimui reikėtų 35 proc. vandenilio (tik bėda, jog šiuo metu Lietuvoje jo nusipirkti labai sunku, tad geriausia siųstis internetu).
35% maistinį vandenilio peroksidą reikia lašinti į (mažiausiai) 150 ml stiklinę vandens, bet negalima viršyti 450 ml per dieną. O dozuoti reikia taip, kaip nurodyta straipsnio lentelėje: t.y. pirmą dieną ryte į 150ml vandens įlašinate 3 lašus 35 proc. vandenilio peroksido, gerai išmaišote ir išgeriate. Pakartojate per pietus ir vakare. Kitą dieną lašinate jau 4 lašus ir t.t.
Tik atidžiai perskaitykite visus nurodymus skiltyje VANDENILIO PEROKSIDAS GYDYMUI ir atidžiai stebėkite organizmo pokyčius.
Linkiu sėkmės ir nepamiršti pasidalinti savo įspūdžiais su skaitytojais .
Sveiki, kaip gerti 3% vandenilio peroksidą? 🙂 Ant mano stalo jau stovi buteliukas, tik dar nedrįstu, nes nežinau, kokiom dozėm pradėt. 🙂
Vida, labai džiaugiuosi už Jus .
Aš paprastu iš vaistines 3% peroksidu issigydziau skydliauke,didieji mazgai dingo,tarytum ju ir nebuvo…
Nors kai kurie medicinos atstovai deklaruoja kad nėra jokio MAISTINIO vandenilio peroksido, pirkčiau tik 35 proc. vandenilį ir jį skiesčiau iki 3 proc. (ką ir dariau, tik bėda, jog šiuo metu Lietuvoje jo nusipirkti labai sunku, tad geriausia siųstis internetu).
3 proc. vandenilis vaistinėse skirtas tik IŠORINIAM naudojimui (puikiai tiks burnos skalavimui, žaizdelių, gerklės, ausų, pėdų grybelio gydymui, grožio procedūroms ir t.t.
Tai, žinoma, tik mano subjektyvi nuomonė, todėl rekomenduoju pasikliauti savo sveika nuovoka .
o is vaistines, vandenilio peroksido 3% tirpalas, tinkamas gerti ar ne ?
Test!
Juste, aš nesu specialistė, mano balsas tik patariamasis, todėl negalėčiau atsakyti į šį klausimą . Visada rekomenduoju, jei kyla nors menkiausias neaiškumas ar dvejonė, tokių priemonių nevartoti, bus ramiau pačiai; arba pasitarti su garantuotai išmanančiu žmogumi. Bet kokiu atveju, linkiu sėkmės .
parasyta, kad nerekomenduojama peroksido naudoti, esant implantams kune. Ar tai taikoma ir silikoniniams krutu implantams?
Dar kartą norėčiau prisidėti prie tų kurie masto smegenimis ir turi bent menkiausią supratimą apie chemiją. Nėra jokio maistinio H2O2 ir jo gerti negalima!!! O elementariausiai kvėpuodami mas gauname tūkstančius kartų daugiau deguonies negu tais lašiukias gerdami H2O2. Beje – dėl to, nepersenausiai, ji ir uždraudė pardavinėti fiziniams asmenims, nes bepročiai patys geria ir kitiems siūlo.
Renata, vandenilio peroksidas yra termiškai nepatvarus ir greitai skyla, todėl bijau, jog pasidarius ledukus bei laikant juos šaldiklyje, vandenilio peroksidas neteks savo savybių.
Dar kartelį primenų, jog įvairioms procedūroms galima naudoti tik 3 proc. tirpalą.
Burnos skalavimui ir dantų balinimui pasidarykite vandens ir vandenilio peroksido tirpalą santykiu 1:1. Nušveiskite dantis su pasta. Tada skalaukite burną ir dantis vandenilio peroksidu tirpalu 30-60 sekundžių. Pastebėsite, kad tirpalas šiek tiek putoja – tai normalu. Tik jokiu būdu nerykite jo! Išspjaukite ir išsiskalaukite burną vandeniu. Linkiu sėkmės .
Norėjau paklausti ar gerai būtų, jei pasidaryčiau ledukų su vandenilio peroksidu veidui valyti?Valant dantis, peroksidą vandeniu skiesti ar grynu burną skalauti?
Vijoleta, linkiu kuo geriausios sėkmės bei sveikatos .
Visiems dar kartą primenu, jog vandenilio peroksidą vartotumėte labai atsakingai ir “pratintumėtės” prie jo po truputėlį.
As geriu rytais po 25 lasus 3% jau antras menuo.Nukrito 7 kg,daug energijos,pagerejo savijauta.Jauciasi kad valosi organizmas.Valausi ryte ir vakare veida,ant vatos silto vandenuko ir peroksido oda tapo skaisti ir stangri.Atjaunejo.Valausi dantis 2kartus savaiteje su soda ir peroksidu,dantys blizga,jokiu apnasu.O kiekviena diena valausi su soda.Kiekvieno teise rinktis…
hm kažkaip netikiu aš…
Juozai, Inga, ačiū už palaikymą ir linkiu kuo geriausios sėkmės
Turiu pasakyti, kad liaudiskos priemones tikrai veikia.Tikrai sutinku kad farmacininkai stengiasi visaip kaip tokius dalykus neigti. Pati izbandziau vandenilio peroksida. Tikrai veikia, aciu uz tokius gerus patarimus. Ir dar ne i tema-super gerai zelatina, izbandziau plaukams, aciu tokiems zmonems, kurie tokius dalykus pateikia visuomenei 🙂
DDDD galvojau, kad Vile farmacijos atstovė, bet tiek gramatinių ir stiliaus klaidų privelti galėtų nebent proftechninio lygio žmogelis (nors ir tai abejoju) DDD
Brangi Vile, iš kur tiek pykčio?
Šis puslapis, kaip Jūs išsireiškėte, niekam netaiko jokio gydymo ir tikrai jokiu būdu čia nežaidžiama su žmonėmis kaip su triušiais.
Atvirkščiai, manau, jog lietuviai protingi, išsilavinę, sąmoningi piliečiai, kurie domisi alternatyviu gydymu, profilaktika bei natūraliomis grožio priemonėmis ir kiekvienam rinktis, kiek gautos informacijos prisitaikys sau arba atmes kaip nereikalingą, neįdomią ar pavojingą :).
Skirtingai nuo gydytojų išrašomų cheminių vaistų, kurių informaciniuose lapeliuose nuo įspėjimų ir atsargumo priemonių, įmanomų šalutinių poveikių plaukai šiaušiasi ir kuriuos privalai gerti, nes taip “prisakė ir liepė”, šiuo atveju vandenilio peroksidą gali gerti , laikydamasi instrukcijų, o gali ir negerti, nes šia priemone nepasitiki. Pateiksiu pavyzdį vieno iš vaistų apie galimą šalutinį poveikį:
“4. Galimas šalutinis poveikis
Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Vartojant vien (…), nepageidaujamas poveikis atsiranda rečiau, negu kartu vartojant ir kitų preparatų nuo (…).
Nepageidaujamo poveikio dažnis apibūdinamas taip: labai dažnas (gali pasireikšti daugiau negu 1 pacientui iš 10), dažnas (gali pasireikšti mažiau negu 1 pacientui iš 10, bet daugiau negu 1 iš 100) nedažnas (gali pasireikšti mažiau negu 1 pacientui iš 100, bet daugiau negu 1 iš 1 000) retas (gali pasireikšti mažiau negu 1 pacientui iš 1000, bet daugiau negu 1 iš 10000) labai retas (gali pasireikšti mažiau negu 1 pacientui iš 10 000) nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis).
Toliau pagal apytikrį dažnį išvardytas pastebėtas šalutinis poveikis. Kiekvienoje dažnio grupėje šalutinis poveikis pateikiamas mažėjančio sunkumo tvarka.
Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai
Labai dažni: baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas kraujyje (leukopenija).
Dažni: kraujo plokštelių (trombocitų) kiekio sumažėjimas kraujyje (trombocitopenija) ir padidėjęs eozinofilų kiekis kraujyje (eozinofilija).
Reti: padidėjęs baltųjų kraujo ląstelių kiekis kraujyje (leukocitozė), limfmazgių padidėjimas (limfadenopatija) ir folio rūgšties trūkumas.
Labai reti: tam tikri kraujo sutrikimai (agranulocitozė, aplazinė anemija, pancitopenija, eritrocitų aplazija, anemija, megaloblastinė anemija, ūminė protarpinė porfirija, įvairiaspalvė porfirija, lėtinė odos porfirija, retikulocitozė, gali atsirasti hemolizinė anemija).
Imuninės sistemos sutrikimai
Reti: lėtojo tipo alerginė reakcija, apimanti daugelį organų ir galinti pasireikšti įvairiais simptomais: karščiavimu, išbėrimu, kraujagyslių uždegimu, padidėjusiais limfmazgiais, į piktybinę kraujo ligą panašiu sutrikimu, sąnarių skausmu, baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimu kraujyje (leukopenija), padidėjusiu eozinofilų kiekiu kraujyje( eozinofilija), kepenų padidėjimu (hepatomegalija), blužnies padidėjimu (splenomegalija), kepenų veiklos tyrimų rodmenų pokyčiais. Gali atsirasti ir kitų organų (plaučių, inkstų, kasos, miokardo, storosios žarnos) pažeidimas.
Labai reti: apsauginių smegenų dangalų uždegimas (aseptinis meningitas), kurio metu kartais galimas viso kūno ar tam tikrų raumenų trūkčiojimas, padidėjusio jautrumo reakcija, greitas giluminių odos sluoksnių patinimas (angioneurozinė edema).
Endokrininiai sutrikimai
Dažni: patinimas, skysčių susilaikymas, kūno svorio padidėjimas, natrio kiekio sumažėjimas kraujyje, retais atvejais apsinuodijimas vandeniu (jo metu atsiranda liguistas miegas (letargija), vėmimas, galvos skausmas, dezorientacija, neurologinis sutrikimas.
Labai reti: pieno išsiskyrimas (galaktorėja), krūtų padidėjimas vyrams (ginekomastija), pakinta skydliaukės funkcijos tyrimų rezultatai; sutrinka apykaita kauluose (kaulų metabolizmas).
Psichikos sutrikimai
Reti: vaizdo ir garso haliucinacijos, depresija, mitybos sutrikimas (anoreksija), nerimas, agresyvus elgesys, sujaudinimas, minčių susipainiojimas.
Labai reti: suaktyvėjusi psichozė.
Nervų sistemos sutrikimai
Labai dažni: galvos svaigimas, judesių koordinacijos sutrikimas (ataksija), mieguistumas, nuovargis.
Dažni: galvos skausmas.
Nedažni: patologiški nevalingi judesiai, nevalingi akių judesiai (nistagmas).
Reti: burnos ir veido judesių sutrikimai, mąstymo sutrikimai, kalbos sutrikimai, tam tikras sutrikimas, vadinamas choreoatetoniniu, uždegiminė nervų liga, judesių koordinacijos ar regėjimo sutrikimas (parestezė), kojų dalinio paralyžiaus simptomai;
Labai reti: skonio pokyčiai, gyvybei pavojinga būklė, vadinama piktybiniu neurolepsiniu sindromu.
Akies sutrikimai
Dažni: dvigubas matymas, akomodacijos sutrikimas (pvz., neryškus matymas);
Reti: akių judesių sutrikimai.
Labai reti: regėjimo sutrikimai, akių junginės uždegimas, akispūdžio padidėjimas.
Ausies ir labirinto sutrikimai
Labai reti: klausos sutrikimai (spengia ausyse, padidėja arba sumažėja klausos aštrumas, pakinta garso tonų suvokimas). Širdies sutrikimai
Reti: širdies laidumo sutrikimas, padidėjęs arba sumažėjęs kraujospūdis.
Labai reti: sulėtėjęs širdies ritmas (bradikardija), širdies ritmo sutrikimas, širdies laidumo sutrikimas, kraujagyslių funkcijos nepakankamumas, širdies nepakankamumas, pasunkėjusi išeminė širdies liga, giliųjų venų uždegimas, trombų susidarymas (pvz., plaučiuose).
Kvėpavimo sistemos, krūtinės ląstos ir tarpusienio sutrikimai
Labai reti: alerginė plaučių reakcija, pasireiškianti karščiavimu, dusuliu ar plaučių uždegimu. Jei pasireiškia ši reakcija, gydymas karbamazepinu turi būti nedelsiant nutrauktas.
Virškinimo trakto sutrikimai
Labai dažni: pykinimas, vėmimas.
Dažni: burnos sausmė, sumažėjęs apetitas.
Nedažni: viduriavimas arba vidurių užkietėjimas.
Reti: pilvo skausmas.
Labai reti: liežuvio uždegimas, dantenų uždegimas ir kasos uždegimas.
Kepenų ir tulžies sistemos sutrikimai
Labai dažni: tam tikro kepenų funkcijos rodiklio (gama-GT) padidėjimas.
Dažni: kepenų fermento šarminės fosfatazės kiekio padidėjimas.
Nedažni: kepenų fermentų transaminazių kiekio padidėjimas.
Reti: kepenų uždegimas, gelta.
Labai reti: tam tikras kepenų uždegimas, vadinamas granulomatoziniu hepatitu, kepenų nepakankamumas.
Odos ir poodinio audinio sutrikimai
Labai dažni: alerginis odos uždegimas, dilgėlinis išbėrimas (gali būti sunkus).
Nedažni: tam tikri odos sutrikimai, vadinami eksfoliaciniu dermatitu ir eritroderma.
Reti: į raudonąją vilkligę panašus sindromas, niežulys.
Labai reti: sunkios odos nepageidaujamos reakcijos: Stevens-Johnson (SJS) sindromas, toksinė epidermio nekrolizė (TEN); padidėjęs jautrumas šviesai, daugiaformė arba mazginė eritema, odos pigmentacijos sutrikimas, smulkių kraujagyslių uždegimas (purpura), spuogai, prakaitavimas, plaukų slinkimas, padidėjęs plaukuotumas moterims.
Raumenų, kaulų ir jungiamojo audinio sutrikimai
Reti: raumenų silpnumas.
Labai reti: sąnarių ir raumenų skausmas, mėšlungis.
Buvo pranešimų apie sumažėjusį kaulų tankį, kaulų susilpnėjimą, kaulų tankio sumažėjimą ir lūžius pacientams, ilga laiką gydytiems karbamazepinu.
Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai
Labai reti: inkstų kanalėlių ir audinių tarp kanalėlių uždegimas (intersticinis nefritas), inkstų veiklos nepakankamumas, padažnėjęs šlapinimasis, susilaikęs šlapimas.
Lytinės sistemos ir krūties sutrikimai
Labai reti: sutrikusi lytinė funkcija, impotencija, nenormali spermos gamyba.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje (…) esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, (…). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.
Be to, dėl vietos trūkumo neįkėliau įspėjimų ir atsagumo priemonių apie šį vaistą, kas užimtų dar tiek pat vietos…
Iš Jūsų komentaro supratau, jog apie pinigų plovimą tikriausiai nelabai išmanote, todėl patarčiau skaityti daugiau knygų bei domėtis Lietuvos ekonomika.
Tad Vile, būkite sveika, graži ir laiminga
Sveiki,ar matet zinias per tv 3 kalbejo apie ta kabutese maistini peroksida.Jokio aistinio neegsiztuoja tai pinigu plovimas,periksidas yra peroksidas ir nebuna jokio kito.Neapgaudinekit zmoniu,emesi to reikalo policija ir maisto veterinarijos imone,daeis ir iki sio puslapio.Grieztai baus tuos kurie reklamuoja,neirodyta medicinos ,nesuagu vartojimo buda.Jus nesate medikai,kaip galite taikyti,kitam zmogui gydytis jei jam is vis netinka?????????????????????????Baikit zaist su zmonemis kaip su trusiais.Issisaugojau nuoroda,nusiusiu,kad nesiliauja zmones klaidinti.
Donata, iš tiesų labai keista, nes pati pradėjau domėtis (maniškis vandenilio peroksidas jau eina į pabaigą, tad aktualu) ir sužinojau, kad įvestos kažkokios griežtesnės nuostatos dėl jo ir bent jau ten, kur anksčiau jį pirkau, nebeprekiaus.
Dar vandenilio peroksido galima rasti per skelbiu.lt, internetinių ekologinių prekių parduotuvėse arba atsisiųsti iš užsienio. Linkiu sėkmės ir būtų malonu, jei pasidalintumėte su mumis, kur jo užtikote
Sveiki, klausiau vaistinėje, bet man sakė kad būna tik paprastas 3% vandenilio peroksidas ir jis tinkamas tik išoriniam vartojimui. Gal šito maistinio yra tik užsienyje?
Sveiki,sakykit o 0,5 litro neprekiaujat?Aciu.
Violeta, 35 proc. maistinį vandenilio peroksidą reikėtų pirkti vaistinėje, ten pat pasiteirauti ir dėl talpos dydžio (tik prieš vartojimą nepamirškite atsiskiesti iki 3 proc.) 🙂
Paklausykite daktaro Neumivakino paskaitu per YouTube. Mes su vyru periodiskai geriam ryte 5 lasus 3% vandenilio peroksido. Vyrui taip sustabdem reumatoidinio artrito progresavima.
Tas ir yra, kad bruka visokius preparatus, o paprasčiausias peroksidas-nu nerealus. mano atradimas labiausiai ir buvo-spuogų gydymas-už pora litų-visokeriopas pagalbininkas.super:)
O aš peroksido kažkaip ir nebuvau pamiršus -nedideles žaizdeles pirmiausia peroksidu tepu, tik šiame straipsnyje sužinojau daugiau receptų 🙂
Nuostabus preparatas, tikrai ir gydo, ir profilaktikai tinka. Ir pigu 🙂
ačiū už seną gerą, bet pamirštą peroksidą. Viso veido netepu, bet spuogus visai šeimai nudžiovinu momentaliai. naudoju ausų krapštukus-jai pateplioju problemines vietas-kitą dieną nieko nelieka.jau nekalbant, kad peroksidas nepakeičiamas žaizdelių dezinfekcijai-užgydo labai gretai.
Pabandziau ir as vandenili, nes turiu daug spuogu. Zinokit fantastika. Sedziu namie, tai jau vakar diena pasitepiau ir niekas neparaudo, o po keliu minuciu pradejo balti. Siandien tose vietose liko tik rausvos demeles. Didziausias aciu ir kas turi problemu su spuogais tegu drasiai bando. Seku Jusu temas ir linkiu didziausios sekmes
Ačiū, Juste, nuoširdžiai už Jus džiaugiuosi, tikiuosi, kitoms taip pat tiks ir turės naudos :).
Man 5 lašai jokio efekto nedavė, palaipsniui padidinus iki 10, puikiai balina odą. Bet ypač geras dalykas dantims, skalauju juos vakarais -išputoja, išdezinfekuoja visą burną, o dantys ir ypač tarpdančiai tikrai pašviesėjo
Sveika, Irina, džiaugiuosi, kad atradai savo proporcijas.
Kitoms moterims noriu priminti, kad kiekvieno žmogaus organizmas reaguoja skirtingai, tad visada naujus produktus bandykite atsakingai ir būtinai atlikite jautrumo testą.
Savo paaugliui sūnui 3 proc. vandeniliu labai greitai išgydau spuogus (suvilgau ausų krapštuką vandenilyje ir kelis kartus patepu spuogelius). Neišsigaskite, jei iškart spuogai taps ryškesni, jau po nakties jie nudžiūna, o kitą dieną nieko nelieka. Kaip ir minėjau, kiekvieno reakcija yra skirtinga, tad pradžiai galima išbandyti mažiausiai matomoje vietoje ir būtinai nakčiai. Sėkmės 🙂